اخبار

آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر در اصفهان/ آخرین مهلت ثبت نام 20 مرداد ماه

تعاون_جشنواره_ تعاونی برتر_ ثبت نام جشنواره
مدیر امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از آغاز ثبت نام پانزدهمین جشنواره تعاونی های برتر خبر داد.
  علیرضا تیغ ساز با اعلام این خبر گفت: جشنواره تعاونی های برتر در سال جاری با معرفی الگوهای موفق تعاونی با هدف ترویج فرهنگ تعاون و کارگروهی و با رویکرد رتبه بندی واعتبار سنجی تعاونی ها" از طریق سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشوربرگزار می شود .

تعاونگران تا 9 مردادماه فرصت دارند در  جشنواره ثبت نام کنند

وی  ادامه داد: اتحادیه ها وشرکت های تعاونی جهت شرکت درپانزدهمین جشنواره تعاونی های برترلازم است نسبت به " ثبت نام "یا "بهنگام سازی" اطلاعات شرکت تعاونی در "سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور" به نشانی https://taavoni.mcls.gov.ir تا  قبل از 9 مرداد ماه اقدام نمایند.

تیغ ساز  تأکید کرد: امکان حضور تعاونی ها و اتحادیه ها به عنوان داوطلب تعاونی برتر صرفاً در صورتی میسر خواهد بود که اطلاعات به روز و بهنگام آنان در سامانه مذکور درج و در بررسی و پایش اطلاعات، واجد شرایط حضور در جشنواره باشند.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاونی کشور گفت:هنگام ثبت نام در سامانه جامع هوشمند، به منظور تعیین مسئول کارتابل تعاونی،ابتدا مدیرعاملشرکت تعاونی در قسمت اعلان عضویت سامانه مزبور، درخواست عضویت خود را با سمت "مدیرعامل" ثبت و سپس به اداره شهرستانمربوطه مراجعه تا تأییدیه لازمتوسط اداره شهرستان صادر شود

تیغ ساز ادامه داد: پس از انجام مراحل فوق، نام کاربری و رمز عبور به شماره همراه شخص ارسال خواهد شد و باید دقت شود که شماره تلفن همراه ارائه شده در موقع ثبت نام به نام مدیرعامل باشد.

این مقام مسئول در خصوص امتیازدهی به شرکت های تعاونی اظهار داشت: حداقل امتیاز برای کسب عنوان تعاونی برتر ملی 85 درصد کل امتیازات و برای کسب عنوان تعاونی برتراستانی 65 درصد کل امتیازات در نظر گرفته شده در پرسشنامه می باشد.

وی همچنین گفت: تعاونی های برتر ملی از بین تعاونی های برتر استانی سراسر کشور که دارای بالاترین امتیاز بوده اندگزینش خواهند شد.

مدیرتعاون ضمن  دعوت از تعاونگران اصفهانی برای شرکت در  جشنواره تعاونی های برتر ، الزامات شرکت های تعاونی برای پذیرش اولیه در این جشنواره را به شرح زیر اعلام کرد:

- تعاونی فعال و درحال بهره برداری بوده و دارای حداقل 3 سال سابقه فعالیت باشد.

- تراز مالی شرکت تعاونی در 3 سال اخیر مثبت باشد.

- برگزاری مجامع قانونی و رعایت قواعد حقوقی الزامی برای شرکت های تعاونی انجام شده باشد.

- محکومیت قضایی مؤثر درمورد تعاونی در 3 سال اخیر وجود نداشته باشد.

- مدارک تحصیلی اعضای هیأت مدیره شرکت تعاونی در سامانه درج شده باشد.

- مستندات قانونی مرتبط با امور مالیاتی و بیمه تأمین اجتماعی شرکت تعاونی در سامانه درج شده باشد.

- گواهی نامه های مرتبط با نوع فعالیت شرکت تعاونی در سامانه بارگذاری شده باشد و این گواهی نامه ها مرتبط با 3 سال اخیر باشند. (گواهی نامه های ایزو، محیط زیست، اختراع، طرح صنعتی، تقدیرنامه و...)

- صورتهای مالی و آخرین تغییرات اساسنامه شرکت تعاونی درسامانه جامع و هوشمند تعاونی بارگذاری شده باشد.

- تصاویر واضح محصولات و خدمات در سامانه بارگذاری شده باشد.

 

۱ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید