اخبار

بیش از 8 هزار پرونده درخواست تسهیلات کرونا در کرمانشاه به بانک های عامل ارسال شد

چهارمین نشست کمیته تخصصی تسهیلات کرونا در استان کرمانشاه
چهارمین نشست کمیته تخصصی پرداخت تسهیلات حمایتی دولت ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا با حضور مجتبی قبادی مدیر کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استان، حسن عزیزی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل در سالن تدبیر استانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه ، حسن عزیزی مدیرکل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ابتدای این نشست تخصصی ضمن ارائه خلاصه­ ای از عملکرد دستگاه های اجرایی و بانک های عامل و همچنین آخرین رتبه بندی کشوری پرداخت تسهیلات کرونا، گفت: کرمانشاه در جایگاه هیجدهم کشوری جدول پرداخت تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از کرونا قرار دارد.

وی از دستگاه های اجرایی، موسسات عامل و بانک های استان خواست با توجه به وضعیت نرخ بیکاری استان، تمام تلاش خود را به منظور جذب حداکثری این تسهیلات به کار ببرند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه با بیان این که تاکنون 8744 متقاضی درخواست 112 میلیارد و 700 میلیون تومان در سامانه کارا ثبت کرده اند بیان کرد: از کل پرونده های ثبت نام شده تاکنون 8703 فقره به مبلغ 99 میلیارد تومان به بانک های عامل ارسال شده است .

وی در ادامه تصریح کرد: لازم است دستگاه های اجرایی نسبت به اطلاع رسانی و ثبت نام متقاضیان واجد شرایط تسهیلات اقدام و بانک ها نیز در تکمیل پرونده پرداخت تسهیلات تسریع و تسهیل گری کنند.

مجتبی قبادی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری نیز خواستار افزایش فعالیت و همچنین جذب حداکثری تسهیلات ویژه کسب و کارهای به شدت آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در استان کرمانشاه شد.

وی افزود: باتوجه به وضعیت بیکاری استان، بایستی عمکلرد بهتری نسبت به سایر استانها داشته باشیم.
گفتنی است: درادامه این نشست هر یک از نمایندگان دستگاه های اجرایی و بانک های عامل گزارش عملکرد و مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را در خصوص پرداخت تسهیلات ویژه کرونا بیان و درخصوص هر کدام پس از بحث و تبدل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.


۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید