اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی: اهداف و منویات جهش تولید با هم افزایی فعالان اقتصادی محقق می شود

اهداف و منویات جهش تولید با هم افزائی فعالان اقتصادی محقق می شود
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: اهداف و منویات جهش تولید با هم افزایی فعالان اقتصادی در عرصه کار و تولید تحقق پیدا می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی، حسین فتحی در نشست تخصصی با یوسف داودی رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی با بیان عملکرد و برنامه‌های اداره کل، با اشاره به نقش مهم نمایندگان مجلس در تحقق برنامه‌های راهبردی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: ما قدردان حمایت‌ها و تلاشهای بی‌وقفه نمایندگان در مجلس شورای اسلامی هستیم.

 وی موفقیت در مسیر پیشرفت و تعالی کشور را ایجاد همدلی و هم افزایی مجلس و دولت و شرکای اجتماعی عنوان کرد و افزود: آذربایجان شرقی به لحاظ وجود مردمانی سخت‌کوش و قابلیت‌های ذاتی و ظرفیت‌های مهم صنعتی، معدنی و کشاورزی همواره از جایگاه بسیار بالایی در اقتصاد کشور برخوردار بوده است.

فتحی با پرداختن به موضوع آینده کار اظهار کرد: در حوزه اشتغال نیازمند برنامه ریزی موثر برای بهره مندی از تمامی ظرفیت‌های استان در جهت اشتغال هستیم.

وی مهارت آموزی را یکی از مولفه‌های مهم نیروی کار برای ورود به بازار کار برشمرد و با بیان نقش راهبردی منابع انسانی ماهر در ایجاد بهره‌وری کار و تولید افزود: از شاخصه های مهم توسعه مجهز کردن نسل جوان و فعال جامعه به مهارت های فنی و دیجیتالی و ایجاد ساختار مناسب بازار کار و انطباق لازم بین عرضه و تقاضای نیروی کار است.

فتحی از اقدامات بعمل آمده در راستای پیشگیری و رفع موانع تولید و بررسی و حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی صنعتی استان خبر داد و افزود: با تشکیل کمیته مدیریت بر واکنشهای کارگری با حضور مدیرانی در واحدهای کارگری برای رفع موانع و مشکلات کار و تولید اقدامات خوبی بعمل آمده است.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۳۷
روابط عمومی اداره کل تعاون،کار ور فاه اجتماعی آذربایجان شرقی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید