اخبار

پیام تبریک فرماندار آران وبیدگل به رئیس اداره تعاون، کارورفاه اجتماعی و تعانگران این شهرستان به مناسبت هفته تعاون

یپام  تبریک فرماندار آران وبیدگل به مناسبت هفته تعاون
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان؛ اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی آغاز هفته بزرگداشت تعاون را به رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگزاران و کنشگران فعال در اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت.

وی در این پیام، نقش تعاونی‌ها را در اشتغال، کارآفرینی و رونق تولید مهم خواند و بر ضرورت رونق کارخانجات، صنایع دستی و گردشگری در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این پیام راه‌اندازی شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان شهرستان آران و بیدگل را عاملی مهم در ایجاد تحرک اقتصادی، درآمدزایی و اشتغال‌زایی پایدار نام برد و خاطرنشان کرد: با بهره‌گیری از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی و تقویت و حمایت آنان در بخش تعاون می‌توان در اشتغال‌زایی و توسعه بیش از پیش این شهرستان گام برداشت.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل همچنین با صدور لوح تقدیر از خدمات رئیس و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگزاران و کنشگران فعال در اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی شهرستان آران و بیدگل تقدیر کرد.

متن این لوح به شرح زیر است:

جناب آقای  جواد صدیقیان

رئیس محترم اداره تعاون، کار و رفاه  اجتماعی شهرستان آران و بیدگل

سلام علیکم؛

با تبریک ۱۳ شهریور ماه؛ روز تعاون و آغاز هفته بزرگداشت تعاون بر خود فرض می‌دانم از تلاش‌های بی‌شائبه، خدمات ارزشمند و مساعی ماندگار جناب‌عالی و همکاران محترمتان در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کارگزاران و کنشگران فعال در اتحادیه‌ها و شرکت‌های تعاونی شهرستان آران و بیدگل که با بهبود فضاهای کسب و کار، اشتغال، کارآفرینی، حفظ تولید و رونق آن را فراهم و به توسعه شتاب‌زای اقتصادی این شهرستان و ایران عزیز کمک می‌کنید، تقدیر و سپاسگزاری نمایم.

 بدون شک نقش شرکت‌های تعاونی در افزایش تولیدات داخلی و ملی، جذب سرمایه‌گذاری‌ها و فرهنگ‌سازی برای راه‌اندازی کسب و کارهای دسته‌جمعی و گروهی مهم، کلیدی و تاثیرگذار است.

امیدوارم با استعانت از الطاف الهی و با بهره‌گیری از توان و ظرفیت های موجود بخش تعاونی‌، بتوانیم  گام‌های موثرتری در جهش و رونق تولید و نیز اقتدار و اعتلای ایران اسلامی و شهرستان آران و بیدگل  برداریم؛ ان‌شاءاللّه.

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید