اخبار

اجرای اولین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال در اصفهان با حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

اجرای اولین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال در اصفهان با حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
"اولین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال" توسط پویش پیشتازی با حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار می شود.

 به گزارش روابط عمومی، پویش پیشتازی با مشارکت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان و با حمایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  "اولین دوره طرح جامع از مهارت تا اشتغال" را با هدف توانمندسازی، مهارت افزایی و موفقیت شغلی برگزار می کند.

 این پویش  فعالیت خود را با ارائه راهکارهای موثری را در راستای ترویج و گسترش مفهوم فعالیت داوطلبانه در جامعه با تکیه بر مطالعات بین المللی و تفکری مبتنی بر بهبود جامعه و توسعه فردی ،آغاز کرده است.

هدف از این اجرای  این پویش، "توانمندسازی و مهارت افزایی نیروهای جوان"، با محوریت رونق بخشیدن به چرخه اقتصادی و همچنین افزایش بهره وری و اشتغال زایی و شناخت بهتر استعدادهای فردی و تقویت مهارت های حرفه ای  است.

این دوره شامل فراگیری مهارت های لازم برای ورود به بازار کار و موفقیت شغلی است، همچنین درادامه افراد می توانند با شرکت در دوره های تخصصی 0 تا 100 یک تخصص را فراگرفته و در نهایت در یکی از سازمان های معرفی شده در این پویش جذب شوند و یا کسب و کار خود را با حمایت این پویش در شتاب دهنده ها و سازمان های فعال در حوزه اشتغال راه اندازی کرده و گسترش دهند.

 

مهلت ثبت نام  تا 3 مهر ماه  ادامه خواهد داشت و شروع دوره از 8 مهر ماه خواهد بود.

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما به نشانی www.pouyeshpishtazi.ir مراجعه نمایند و یا ما را در شبکه های مجازی به آدرس @pouyeshpishtazi دنبال کنند.

 

 

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید