اخبار

پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور

پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات کرونا در نیشابور
مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعي خراسان رضوی از پرداخت بیش از ٢۶٠ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی ظرف پنج ماه اخیر به متصدیان مشاغل بیشتر آسیب‌دیده از شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در شهرستان نیشابور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ، محمد سنجری در این خصوص گفت: مشاغل و بنگاه‌های بیشتر آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا با ثبت نام در سامانه کارا که توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی راه‌اندازی شد، تقاضای تسهیلات کردند.

 وی اظهارکرد: این تسهیلات به مشاغل بیشتر آسیب دیده از کرونا در بخش‌های فرهنگی، جهاد کشاورزی، فنی و حرفه‌ای، بهزیستی، آموزش و پرورش، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات و فناوری و اصناف پرداخت شد.

مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی خراسان رضوی با بیان اینکه در شهرستان نیشابور و فیروزه تعداد چهار هزار و ۴٩۶ پرونده در سامانه کارا به ثبت رسیده است که در مجموع اشتغال ۶ هزار و ٧٣٣ نفر را بوجود خواهد آورد، اعلام کرد: طی این مدت ۶۵ میلیارد و ٢۵١ میلیون تومان درخواست تسهیلات کرونا در شهرستان ثبت که ٢۶ میلیارد و ١٣۵ میلیون تومان توسط بانک‌ها به متقاضیان پرداخت شده است.

سنجری با اشاره به اینکه حفظ و صیانت از اشتغال موجود در شرایط شیوع کرونا مهم‌ترین رویکرد دولت دوازدهم در پرداخت این تسهیلات است، خاطر نشان کرد: سامانه کارا برای ثبت نام مشاغل بیشتر آسیب دیده از کرونا همچنان تا آخر شهریور ماه سال‌جاری فعال است و متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام به آن مراجعه کنند.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید