اخبار

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان: چشم اندازه توسعه اشتغال در شهرستان اردستان روشن است

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان: چشم اندازه توسعه اشتغال در شهرستان اردستان روشن است
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه کارگروه اشتغال شهرستان اردستان که با حضور عیسی منصوری معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد گفت: در حال حاضر در این شهرستان شاهد بروز و ظهور یک اراده قوی در توسعه اشتغال هستیم که حاصل پیوند مردم و مسئولین است و به نظر می رسد در مسیر توسعه اشتغال در شهر اردستان گشایش ایجاد شده است.

کامران کلانی در این جلسه با بیان این مطلب اظهار داشت:  رشد روز افزون اشتغال زایی در این شهرستان را مرهون حمایت های نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان دانست.

وی با اشاره به بازدید از پروژه های اقامتگاه بوم گردی آسیاب آبی اردستان و پروژه کشت بافت مجموعه فجر اردستان گفت: توجه به تکنولوژی و اشتغال تکنولوژی محور در ایجاد اشتغال در شهرستان مورد توجه بوده است.

وی با بیان اینکه  دراین شهرستان ظرفیت خوبی در حوزه های گردشگری و کشاورزی داریم افزود: ما در این شهرستان زیر ساخت مناسب برای توسعه صنعت سرمایه انسانی قوی داریم که این خود می تواند روند توسعه اشتغال و کارآفرینی را سرعت بخشد.

کلانی همچنین گفت: در حال حاضر 20 واحد با پیشرفت فیزیکی بالای 90 درصد و اشتغال ایجادی در حدود 2000 نفر را داریم  و این نشان دهنده ظرفیت بالای  این شهرستان است.
۵ مهر ۱۳۹۹ ۱۷:۳۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید