اخبار

دیدار نماینده مردم شهرستان های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی با سرپرست و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل

دیدار نماینده مردم شهرستان های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی با سرپرست و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل
دکتر ساداتی نژاد نماینده مردم شهرستان های آران و بیدگل و کاشان در مجلس شورای اسلامی با سرپرست و کارکنان اداره تعاون، کار ورفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل دیدار کرد.

 حسن اربابی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل در خصوص وضعیت این شهرستان درحوزه اشتغال گفت: در حال حاضر نرخ بیکاری شهرستان  از متوسط نرخ بیکاری در استان و کشور پایین تر است که این امر حاصل تلاش های صنعتگران و کارگران زحمتکش است.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران  بیدگل همچنین گفت: این شهرستان فاقد شرکت های دولتی بوده و تمام فرصت های شغلی توسط سرمایه گذاران خصوصی ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه در بخش تعاون تعداد 86 شرکت تعاونی فعال در این شهرستان مشغول هستند گفت: در شش ماهه نخست امسال از نظر تعداد تشکیل شرکت های تعاونی رتبه دوم در استان هستیم و هرساله شرکت های تعاونی این شهرستان حائز رتبه های استانی و کشوری می شوند.

اربابی درخصوص آمار شکایت های کارگری و کارفرمایی در این شهرستان توضیح داد: از مجموع 230 شکایت های واصله در سال گذشته حدود 45 پرونده به صورت سازشی حل شده که این امر مؤید تلاش صادقانه همکاران و تعامل سازنده شرکای اجتماعی می باشد. 

وی در پایان  سخنان خود خواستار توجه بیشتر به معضلات جامعه ی کار و تولید شد و گفت: امیدواریم با همکاری کارگران، کارفرمایان و کار آفرینان در سال جاری شاهد ارتقا شاخصه های کمی و کیفی و پیشرفت بیشتر در حوزه های مرتبط باشیم.

دکتر ساداتی نژاد نیز ضمن قدر دانی از زحمات کارکنان برای پیگیری مسایل کارگران وکارفرمایان قول مساعد داد.

بازدید دکتر ساداتی نژاد از اداره آران و بیدگل

دیدار دکتر ساداتی نژاد از اداره آران بیدگل

۱۶ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید