اخبار

کامران کلانی در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان مطرح کرد:

رویکرد این اداره کل تولید و نهادینه کردن ادبیات علمی در همه حوزه های تخصصی است

رویکرد این اداره کل تولید و نهادینه کردن ادبیات علمی در  همه حوزه های  تخصصی است
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جلسه شورای اداری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان عنوان کرد: رویکرد این اداره کل تولید و نهادینه کردن ادبیات علمی در همه حوزه های تخصصی است

در این جلسه که با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزارشد؛ کامران کلانی مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه رویکرد ما در این اداره، تولید و نهادینه کردن ادبیات علمی در همه حوزه ها است؛ اظهار داشت:  از نظر من نگاه علمی در بخش تعاون، حمایت از  اصل مشارکت مردم در فعالیت های اقتصادی و در بخش روابط کار افزایش دانش  و روابط علمی اجتماعی کارگران و کارفرمایان در قالب سه جانبه گرایی است.

وی همچنین نگاه به همه عوامل تولید و نوآوری و خلاقیت درحوزه اشتغال و توانمند سازی مردم به عنوان مهمترین راهبرد کاهش فقر و خروج از آن در حوز ه امور اجتماعی را از مصادیق رویکرد علمی عنوان کرد.

وی در ادامه با تأکید بر بهبود تعاملات درون سازمانی و برون سازمانی گفت: با ارائه برنامه و راهبرد های جدید در حوزه های مختلف به ویژه در حوزه  اشتغال، علاوه بر آماده سازی فضای فکری مسئولین شهرستان در  حل مسائل مردم ، روش حل مسائل را هم  توسط روسای شهرستان ما راهبری خواهد شد.

 کلانی با اشاره به اهمیت جانشین پروری و توجه به شایسته سالاری در هر سازمان گفت: برای ارتقا و اعتلای سازمان لازم است فرایندها اصلاح شود و به تناسب اصلاح فرایندها چیدمان نیروی انسانی نیز انجام شود.  

وی در ادامه گفت: تغییر افراد در هربخش سازمان به معنای ناکارآمدی نفر قبلی نیست و حضور  افراد جدید منجر به اجرای تغییرات موردنظر  به صورت سیستمی  خواهد شد.

کلانی  با بیان اینکه در حال حاضر  مسیر ترسیم اهداف و برنامه های آینده بازشده است گفت: مهمترین رسالت بخش ستادی، تدوین و تنظیم نقشه راه و برنامه های قابل سنجش و اندازه گیری  است تا ادارات شهرستان ها نیز علاوه بر اجرای عینی سیاست های ابلاغی ، امکان پاسخگویی بهتری به فرمانداری شهرستان ها و ستاد داشته باشند.

وی اصلاح فرایند آموزش را از مهمترین برنامه های این اداره کل عنوان کرد و افزود: آموزش توسط کمیته ساختار  مدیریت و تحول اداری در  دو بخش درون سازمانی شامل کارکنان و تشکل ها  و برون سازمانی شامل مخاطبین و ذینفعان در حال برنامه ریزی است.

وی با تاکید بر اینکه  ما باید زمینه مشارکت مردم به عنوان شرکای اصلی در  همه بخش ها را فراهم  کنیم گفت: همکاری و تعامل با " سازمان های مردم نهاد و خیریه ها" در بخش اجتماعی و رفاه، ؛ "نخبگان، دانشگاهیان و صنعتگران" ، در بخش اشتغال ؛ "تشکل ها "در بخش روابط کار و "اتاق تعاون" به عنوان پارلمان بخش خصوصی تعاون منجر به انجام کار برای مردم با مشارکت خود آنها خواهدشد.

کلانی  اجرای طرح پویش، برگزاری نمایشگان آنلاین کار، فراهم کردن مقدمات بازگشت به کار  مقرری بگیران بیمه بیکاری و الکترونیکی شدن دادخواست های کارگران، تشکیل گروه کاری تسهیل پذیرش بنگاه های صنعتی کوچک و متوسط کارآفرین اصفهانی در بازار سرمایه را از جمله اقدمات انجام شده این اداره کل در حوزه های مختلف عنوان کرد.

  در  این جلسه مدیران و روسای ستادی نیز به تبین  موارد مرتبط با هریک از حوزه های تخصصی پرداختند و رئیس اداره شهرستان نجف آباد نیز به نمایندگی روسای ادارات تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها موارد لازم را مطرح کرد.

۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۷:۲۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید