اخبار

سفر یک روزه مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان به شهرستان های آران وبیدگل و کاشان

سفر یک روزه مدیرکل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان به شهرستان های آران وبیدگل و کاشان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به شهرستان های کاشان و آران و بیدگل سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان، کامران کلانی در بخش اول سفر خود با فرماندار شهرستان آران وبیدگل در خصوص ظرفیت های توسعه اقتصادی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

وی  گسترش صنعت فرش ماشینی، کشت پسته در حوزه کشاورزی و وجود دریاچه نمک را  از ظرفیت های مهم این شهرستان در توسعه اقتصادی، ثروت آفرینی و جذب گردشگری مطرح کرد.

در این دیدار نیز ضمن تقدیر از زحمات جواد صدیقیان در سمت رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل ، حکم مسئولیت حسن اربابی به عنوان سرپرست جدید این اداره  به وی تحویل شد.

وی در ادامه سفر ضمن بازدید از اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران بیدگل، در نشستی صمیمی با کارکنان این اداره صحبت و گفتگو کرد.

 کلانی در این بازدید با تأکید برخلاقیت و نوآوری درفرایندهای اداری، بر استفاده از فرصت موجود برای اعتلای سازمان و ارتقای کیفیت خدمات به جامعه مخاطب تأکید کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین در جمع کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان حاضر شد و به بررسی مسائل و درخواست های آنها پرداخت.

کلانی  در پایان  سفر یک روزه خود به شهرستانهای آران و بیدگل و کاشان، برای عرض تسلیت به منزل مرحوم مرتضی رحیمی  همکار تازه در گذشته ی اداره شهرستان کاشان رفته و از خانواده ی آن مرحوم عیادت و دلجویی بعمل آورد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۵:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید