اخبار

دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با کارکنان اداره آران و بیدگل

دیدار مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی با کارکنان اداره آران و بیدگل
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به شهرستان های کاشان و آران وبیدگل با در نشستی صمیمی با کارکنان اداره آران و بیدگل دیدار و گفتگو کرد.

کامران کلانی در نشستی با کارکنان اداره شهرستان آران و بیدگل، با بیان اینکه نرخ بیکاری در این شهرستان 6 درصد است افزود: این موضوع یکی از نقاط قوت این شهرستان است و مسئولین با آرامش بیشتری، می توانند برای توسعه اقتصادی شهرستان برنامه ریزی کنند.

 کلانی با اشاره به مسئولیت های ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی در چهار حوزه اصلی تعاون، اشتغال امور اجتماعی و روابط کار گفت: به طور معمول تمرکز فعالیت ادارات در حوزه روابط کار بوده و این امر باعث شده  ابتکار عمل در سایر حوزه ها برای حل مسائل جامعه مخاطب کاهش پیدا کند.                                 

وی ادامه داد: پرداختن به موضوع ایجاد و توسعه اشتغال و کارآفرینی به عنوان یکی از مهمترین مسائل کشور می تواند پویایی ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ها و همینطور ستاد را  درنگاه مخاطب پررنگ تر نشان دهد.

کلانی با بیان اینکه موضوع تعاون و رفاه هم با اشتغال و کارآفرینی درارتباط است افزود: تعاون، در دنیا یکی از اشکال کارآفرینی است و باید از ظرفیت های تعاون هم دراستان خوب استفاده  کنیم.

این مقام مسئول در خصوص ظرفیت های صنعت فرش در شهرستان آران و بیدگل گفت: برای تنوع بخشی درتولید و صنعت فرش آران و بیدگل نیاز به نوآوری و خلاقیت داریم که استفاده از توانایی افراد خلاق و استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان می تواند موثر باشد.

وی همچنین یکی از ظرفیت های اقتصادی این شهرستان را "کشت پسته" عنوان کرد و اظهار داشت: با توجه به توسعه کشت پسته در این شهرستان، باید مسائل موجود در استفاده از تکنیک های مدرن در بسته بندی و صنایع تبدیلی برای ارزش افزوده مورد بررسی قرار گیرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان تقویت ارتباطات و تعامل درسطوح مختلف درون سازمانی و بهبود نظام گزارش دهی و گزارش گیری دو مساله ایست که باید در دستور کار همه مدیران و رؤسای ستادی و شهرستانی قرارگیرد.

کلانی در خصوص فعالیت های درحال انجام درستاد گفت: فرایندهای اداری را با دو رویکرد "برون سپاری" و "الکترونیکی کردن فرایندها"  در حال احصا و بررسی هستیم و موضوع آموزش نیز برای دوگروه کارکنان وتشکل ها و مخاطبین و ذینفعان درحال برنامه ریزی است.

وی همچنین ضمن تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان خواستارشد: با توجه به تبیین رویکرد جدید اداره، از فرصت موجود برای اعتلای سازمان و ارتقای کیفیت خدمات به جامعه مخاطب استفاده کنند.

کلانی در پایان ضمن تبریک به حسن اربابی به عنوان سرپرست اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان از زحمات "جواد صدیقیان " تقدیر کرد.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۰۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید