اخبار

حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در برنامه ورزش صبحگاهی شرکت کشت و دامداری فکا

حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در برنامه ورزش صبحگاهی شرکت کشت و دامداری فکا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان صبح امروز چهارشنبه 30 مهرماه دربرنامه ورزش صبحگاهی درشرکت کشت و دامداری فکا همراه شرکت کرد.

کامران کلانی در حاشیه این برنامهضمن ابراز خرسندی از استقبال واحدهای اقتصادی در ورزش همگانی گفت: انسان سالم، جامعه ی سالم و زندگی سالم از اهداف توسعه ی پایدار هستند.

وی با بیان اینکه جوامع توسعه یافته امروز به همه ی ابعاد ورزش بویژه ورزش های همگانی توجه ویژه دارند اظهار داشت: یکی از پایدارترین راه های جلوگیری از مفاسد، انحرافات، ناهنجاری های رفتاری و سالم سازی محیط و زندگی اجتماعی، توسعه ی ورزش و همگانی کردن آن است.

کلانی افزود: در این راستا وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  فرهنگ سازی و نهادینه کردن توجه به سلامت جسمی و روانی کارگران را بصورت جدی در دستور کار قرار داده است.

کامران کلانی در شرکت فکا

وی با اشاره به نقش توسعه ی ورزش کارگری در افزایش بهره وری و رشد تولید ناخالص داخلی گفت:استان اصفهان در ورزش قهرمانی کارگری طی سنوات گذشته همواره بیشترین افتخارات را کسب نموده لیکن در سایر سطوح ورزش کارگری به ویژه ورزش همگانی متاسفانه اقدامات موثری در گذشته بعمل نیامده است.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: در همین راستا، این اداره کل در جهت گسترش فرهنگ ورزش همگانی بویژه پرداختن به ورزش صبحگاهی پویش دوشنبه های ورزش و کار را در سراسر استان برنامه ریزی نموده و امیدواریم با همکاری شرکت های تولیدی و بنگاه های اقتصادی شاهد رشد و توسعه ی روزافزون ورزش در همه ی سطوح در جامعه ی کارگری استان باشیم.

۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۱۶:۴۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید