اخبار

​تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران برای حراست از منافع ملی

تقدیر شریعتمداری از مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران
"محمد شریعتمداری " وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در نامه ای به " نصرالله سردشتی"، مدیرعامل شرکت ملی نفتکش ایران از تلاش های ستودنی ، مجاهدانه و شبانه روزی وی و مجموعه کارکنان این شرکت برای حراست از منافع ملی و تداوم صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی تقدیر کرد .
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی متن  این نامه به شرح زیر است : 
تلاش های ستودنی مجاهدانه و شبانه روزی مجموعه کارکنان شرکت ملی نفتکش ایران برای حراست ازمنافع ملی و تداوم صادرات نفت و فرآورده‌های نفتی موجب شد تا دولت آمریکا جناب عالی و جمعی دیگر از همکارانتان را همراه با وزیر محترم نفت و مدیرعامل محترم شرکت ملی نفت ایران به فهرست تحریم‌های غیرقانونی و ظالمانه اضافه نماید .
 معتقدم حقارت آمریکا از زمانی نمایان گشت که نتوانست از حرکت قدرتمند ناوگان شرکت ملی نفتکش جلوگیری کند ، لذا مبادرت به تحریم دریانوردان خدوم و تلاشگر نمود.
 شما که از جانبازان دفاع مقدس هستید و همکارانتان در شرکت ملی نفتکش ایران نشان دادید که در خط مبارزه با تحریم های ظالمانه و جنگ اقتصادی فعلی علی رغم همه مشکلات و مصائب و خرابکاری های ناجوانمردانه علیه کشتی‌های نفتکش تحریم شدنی نیستید و رجاء واثق دارم در ادامه نیز اجازه نخواهید داد حتی یک روز جریان حیاتی صادرات نفت و فرآورده های نفتی ایران متوقف گردد .
یقیناً این تحریم بزدلانه و از روی نا امیدی آمریکا عزم  شما و همکارانتان را برای تداوم این مسیر پر افتخار جزم خواهد کرد و هیچ خللی در اراده شما برای ادامه خدمت به کشور و تامین منافع ملی وارد نخواهد آورد.
 اینجانب ضمن حمایت بیش از پیش از تلاش‌هایتان، سلامتی، موفقیت و سربلندی  روز افزون  جنابعالی و همکاران خدوم و سرافراز تان را از خدای متعال مسالت دارم .
۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید