اخبار

افزایش سقف تسهیلات اعطایی به شرکت های تعاونی توسعه و عمران از 500 میلیون به 5 میلیارد تومان

افزایش سقف تسهیلات اعطایی به شرکت های تعاونی توسعه و عمران از 500 میلیون به 5 میلیارد تومان
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان خبر داد: سقف تسهیلات اعطایی به شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از 500 میلیون تومان به 5 میلیارد تومان افزایش یافت.

 علیرضا تیغ ساز با بیان این خبر گفت: با هماهنگی های به عمل آمده مدیران وزارتی با مدیریت بانک توسعه تعاون کشور سقف تسهیلات اعطایی به شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از 5 میلیارد ریال به 50 میلیارد ریال افزایش یافت.

وی در ادامه توضیح داد: مدیران عامل شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در جلسات متعدد با مسئولین وزارت متبوع درخواست خود را مبنی بر ایجاد خط اعتباری برای اعطای تسهیلات به شرکت های تعاونی مذکور پیگیری کرده اند که در نهایت عملیاتی شد.

تیغ ساز اظهار داشت: خط اعتباری در مجموع به مبلغ 2000 میلیارد ریال برای استفاده شرکت های تعاونی توسعه و عمران در سطح کشور تخصیص یافته و به ازای سرانه هر شرکت تعاونی حداکثر به مبلغ 50 میلیارد ریال قابل استفاده می باشد.

وی افزود: شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی می توانند در قبال اخذ ضمانت نامه صندوق ضمانت سرمایه گذاری بخش تعاون و سایر تضمین های مورد قبول بانک، از این فرصت استفاده نمایند.

 مدیر امور تعاون اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان اصفهان در ادامه گفت: در استان اصفهان 8 شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در شهرستان های آران و بیدگل، تیران و کرون، خوانسار، گلپایگان، نایین، برخوار، چادگان و نجف آباد تشکیل شده است و در شهرستان خور و بیابانک نیز مراحل نهایی تشکیل را می گذراند.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید