اخبار

دعوت از کارگران و واحدهای اقتصادی اصفهانی برای ثبت نام در سی و دومین جشنواره امتنان

دعوت از کارگران و واحدهای اقتصادی اصفهانی برای ثبت نام  در سی و دومین جشنواره امتنان
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن اعلام آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از کارگران و واحدهای نمونه اقتصادی برای ثبت نام در این جشنواره دعوت کرد.

کامران کلانی با بیان این مطلب اظهار داشت: ثبت نام سی و دومین جشنواره تجلیل از  کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه اقتصادی استان  از روز 14 آبان ماه آغاز و تا 14 آذر ماه ادامه خواهد داشت.

 کلانی از کارگران، گروه های کار و کارفرمایان در بخش های صنعت، خدمات و کشاورزی استان دعوت کرد  در مدت زمان تعیین شده نسبت به ثبت‌ نام در سامانه امتنان به نشانی http://emtenan.mcls.gov.ir اقدام کنند.

وی انگیزه بخشی، اعتمادآفرینی و ترویج حاکمیت، روح صداقت و همدلی در جامعه کار و تلاش با توجه به مسائل جامعه، نیازها و انتظارات جامعه کارگری، ایجاد زمینه و فضای مناسب برای رشد و پرورش نیروی کار و نقش آفرینی و تاثیرگذاری نخبگان جامعه کار و تلاش در روند توسعه جامعه  را از جمله اهداف برگزاری سی و دومین جشنواره امتنان در استان بیان کرد.

وی در خصوص شاخص هایی که برای انتخاب کارگران و گروه‌های کار و واحدهای نمونه گفت: ارائه شیوه‌های نوین در کار شامل بهبود مصرف انرژی و تولید، کاهش ضایعات و زمان تولید، افزایش بهره‌وری، اختراع و ابتکار شامل ساخت قطعه، دستگاه یا اصلاح فرآیند تولید، راه‌اندازی خط تولید جدید، مهندسی معکوس در انتقال و بومی‌سازی دانش و فناوری، افزایش بهره‌وری و کیفیت نسبت به نمونه‌های داخلی و خارجی از جمله شاخص هایی است که  توسط داوران در جشنواره مد نظر قرار می گیرد.

شایان ذکر است در سال گذشته یک گروه کار نمونه اصفهان در سطح کشور و 3 کارگر نمونه 2 گروه کار نمونه و 2 واحد نمونه در سطح استان منتخب این جشنواره بوده اند.

۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید