اخبار

به همت مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان صورت گرفت:

نشست بررسی وضعیت مسکن کارگران اصفهان

نشست بررسی وضعیت مسکن کارگران اصفهان
به همت مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نشست بررسی وضعیت مسکن کارگران با مدیران منابع انسانی شرکت های شستا
برگزار شد.

در این نشست احمدرضا پرنده با اشاره به تفاهم نامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان مسکن و شهرسازی گفت: با شناسایی و استفاده از ظرفیت های موجود می توان برنامه ریزی مناسبی برای تامین مسکن کارگران داشته باشیم.

وی همچنین بر لزوم برگزاری نشست های  تخصصی با مدیران منابع انسانی مجموعه شستا در استان اصفهان تاکید کرد و افزود: گسترش تعاملات در اجرای موفق برنامه ها و فعالیت ها اجتماعی برای جامعه کارگری نقش موثری خواهد داشت.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ادامه داد: ارائه اقدامات مجموعه شستا در حوزه پیشگیری از کرونا و پروتکل های بهداشتی به عنوان الگو برای سایر واحد های اقتصادی و هماهنگی در برنامه های فرهنگی اجتماعی مانند گرامیداشت ایام الله دهه فجر و برگزاری یادواره شهدای کارگر از جمله اقداماتی است که در تعامل با شرکت های شستا حاصل خواهد شد.

پرنده با اشاره به آغاز ثبت نام جشنواره امتنان از 14آبان لغایت 14 آذر از شرکت های شستا خواستار شد: از واحدهای نمونه خود دعوت کنند تا در این جشنواره امتنان ثبت نام کنند و شاهد انتخاب نمونه ملی از استان اصفهان باشیم. 

در این جلسه ضمن بررسی وضعیت مسکن کارگران، شرکت های شستا آمادگی خود را برای بررسی ظرفیت های موجود به منظور مشارکت در تأمین مسکن کارگران اعلام کردند.

 

۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۱۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید