اخبار

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

وبینار آموزشی,سید جواد رضوی,رییس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری,وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از 80 نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سید جواد رضوی، رییس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری در این وبینار بر نقش تببین اهداف برنامه اصلاح نظام اداری و همسو سازی ظرفیت های موجود در بخش های مختلف دستگاه در راستای هم افزایی سازمانی تاکید کرد.

وی تعامل سازنده بین سطوح ستادی و اجرایی با سازمان اداری و استخدامی در ابعاد کشوری و استانی را راهبرد موفقیت در ارزیابی عملکرد دانست و استفاده از همه ظرفیت های موجود را برای ارتقاء جایگاه دستگاه ضروری خواند.

در این وبینار آموزشی "محور توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری" مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با واکاوی شاخص های مرتبط با شاخص های دولت الکترونیک و اصلاح فرایندها توسط نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور ، تلاش شد تا فهم مشترکی از موضوعات مطروحه حاصل شود.

رویکرد وبینار پرهیز از هرگونه حضور فیزیکی همکاران و استفاده از زیرساخت های موجود و تعامل مناسب برون سازمانی در راستای اهداف دستگاه بود که براساس نظر خواهی از همکاران از اثربخشی مناسبی برخوردار بوده است.

۲ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید