اخبار

به مناسبت هفته کارآفرینی صورت گرفت:

نشست صمیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با جمعی از کارآفرینان فعال استان

نشست صمیمی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با جمعی از کارآفرینان فعال استان
نشست صمیمانه مدیرکل و مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با چهار تن از کارآفرینان فعال استان برگزار شد.

 در این جلسه  کامران کلانی با اشاره به رویکرد اداره کل مبنی بر توسعه اشتغال استان گفت: به دنبال برگزاری گردهمایی بزرگی با حضور  نخبگان تولید، کارآفرینی و اشتغال بوده ایم که تاکنون به دلیل محدودیت های ناشی از شیوع ویروس کرونا امکان پذیر نبوده است.

کلانی با بیان اینکه خلاقیت و نوآوری و ریسک پذیری مهمترین مولفه های کارآفرینی است افزود: توجه و سیاستگذاری در کارآفرینی نقش کلیدی در توسعه اقتصادی کشورها داشته است.

 کامران کلانی همچنین گفت: عدم تعامل کافی دستگاه های اجرایی با یکدیگر برای برنامه ریزی و سیاست گذاری و همچنین عدم تعامل مناسب دولت با بخش خصوصی دو مسأله مهمی است که در توسعه مقوله کارآفرینی در سطح استان با آن مواجه هستیم.

وی تصریح کرد: علی رغم اینکه افراد کارآفرین برای خلق و توسعه ایده های خود نیازی به دولت ها ندارند ولی یکی از رسالت های دولت ها تسهیل گری برای حمایت از نخبگان کارآفرینی است که نیاز به توجه بیشتری در سطح کشور و استان دارد.

جلسه میدان امام 2

جلسه  میدان امام

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه این نشست با هماهنگی رئیس کانون کارآفرینان استان در هفته کارآفرینی و  در راستای بهبود ارتباط دولت با کارآفرینان و سرمایه گذاران برگزار شده، برای رفع موانع و توسعه کارآفرینی در استان اعلام آمادگی کرد.

در ادامه جلسه محمد گوهریان رئیس کانون کارآفرینی با اشاره به روند تشکیل این کانون استان  گفت: هیأت امنای کانون کارآفرینی استان از چهار مدیرکل ادارات جهاد و سازندگی، صمت، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شهرک علمی تحقیقاتی تشکیل شده و شش نفر انتخاباتی توسط کارآفرینان انتخاب می شوند.    

وی ابراز امیدواری کرد: با حضور آقای کلانی و تیم جدید مدیریت کارآفرینی و اشتغال روند اقدامات سرعت بخشیده شود.

همچنین سایر اعضای حاضر در جلسه به تبیین فرصت ها و مسائل کارآفرینی در استان پرداختند.

این جلسه باحضور مسعود صرامی مؤسس سیتی سنتر و شهرک سلامت، مسعود فرقدانی مؤسس پتروآیریک و رفیع الدین رضوی مؤسس موزه گالری قیصریه و محمد گوهریان رئیس کانون کارآفرینان استان در اتاق کار شیخ بهایی واقع درمیدان نقش جهان، طبقه فوقانی بازار قیصریه برگزار شد.

۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۷:۱۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید