اخبار

در هفته کار آفرینی صورت گرفت:

دیدار فرماندار و سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل با کارآفرین برتر استان

دیدار فرماندار و سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل با کارآفرین برتر استان
در هفته جهانی کارآفرینی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل به همراه فرماندار شهرستان و رئیس اداره صمت ضمن بازدید از شرکت برق صنعتی مبتکر کویر بازدید از مدیرعامل این شرکت به عنوان کارآفرین برتر استان قدردانی کردند.

در این برنامه فرماندار شهرستان آران و بیدگل ضمن تبریک هفته کارآفرینی و انتخاب شایسته سیامک حاجی قدیری بعنوان کارآفرین نمونه استانی به  ظرفیت های بالقوه این شهرستان برای اشتغالزایی اشاره کرد.

اسماعیل بایبوردی خدمات این شرکت را با شرکت های آمریکایی مقایسه نموده و از این کارآفرین نمونه که با وجود تحریم ها،  کشور را از محصولات مشابه آمریکایی بی نیاز کرده اند قدر دانی کرد.

در ادامه حسن اربابی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی آران وبیدگل با اشاره به نقش کلیدی کارآفرینی و توسعه اقتصادی کشور، کارآفرینان را سمبل جهادگران عرصه ی اقتصادی دانست.

وی همچنین از خدماتی که مراکز مشاوره و کارآفرینی  در سطح شهرستان می تواند ارائه کند سخن گفت و خواستار استفاده بیشتر کارآفرینان و سرمایه گذاران از پتانسیل ها و ظرفیت های مرکز مشاوره و کارآفرینی صالحون واقع در این شهرستان شد.

مدیرعامل شرکت برق مبتکر نیز با اشاره به مشکلات کارآفرینان و سرمایه گذاران خواستار تسهیل در قوانین موجود کشور شد.

شایان ذکر است شرکت برق مبتکر تولید کننده انواع  تابلوهای برق و رک های شبکه فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ آغاز نموده و با گذشت چندین سال تجربه و با به کارگیری ماشین آلات روز دنیا توانسته با ساختار سازمانی و به کارگیری استانداردهای ملی و جهانی و دریافت تاییدیه از شرکت توانیر و و عضویت در انجمن تابلوسازان و دریافت Iso9001-2008  از شرکت TUVNORD  آلمان موجب ارتقا کیفیت محصولات و‌ رضایت مشتریان خود باشد.

اران2

آران3

اران

 
۶ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید