اخبار

دیدار و گفتگو سرپرست مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی با فرماندار چادگان

پیگیری جهت تعیین زمینی برای احداث مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سراسر کشور در شهرستان چادگان

پیگیری  جهت تعیین زمینی برای احداث مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران سراسر کشور در شهرستان چادگان
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان جواد صدیقیان با فرماندار چادگان در خصوص تعیین محل احداث مجموعه ورزشی، فرهنگی و تفریحی کارگران سراسر کشور در این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

صدیقیان در این جلسه  با اشاره به مصوبه سال 86 برای احداث مجموعه رفاهی،  تفریحی و ورزشی ویژه  کارگران در شهرستان چادگان گفت: بعد از گذشت چندین سال اعتباری جهت عملیاتی شدن این طرح تخصیص داده شده است.

وی افزود: با اداره مسکن و شهرسازی،  شورای شهر،  شهرداری چادگان و جهاد کشاورزی رایزنی هایی برای تعیین محل و متراژ زمین     انجام شده است.

سرپرست مدیریت پشتیبانی و توسعه منابع انسانی با بیان نقش ایجاد یک مجموعه فرهنگی رفاهی تفریحی ورزش کارگری اظهار داشت: علاوه بر اینکه ایجاد چنین مجموعه ای در ارتقای سطح  سلامت روحی وجسمی کارگران می تواند مؤثر باشد، منجر به  اشتغال مستقیم و غیر مستقیم  افراد نیز می شود.

عباس توکلی فرماندار شهرستان چادگان نیز ضمن استقبال از این طرح گفت: اجرای این پروژه موجب پویایی و ایجاد اشتغال شهرستانی و رونق اقتصادی در این شهرستان خواهد  شد و برای تعیین زمین با متراژ و محل مناسب پیگیری های لازم را خواهیم کرد.

۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۵۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید