اخبار

رقابت نفرات اول گروه برادران مسابقات استانی قرآن کریم کارگران در سطح کشور

رقابت نفرات اول گروه برادران مسابقات استانی قرآن کریم کارگران در سطح کشور
نفرات اول گروه برادران مسابقات استانی کارگری قرآن کریم در رشته های حفظ کل ،حفظ 20جز ء،حفظ 10جزء،قرائت و ترتیل در مسابقات کشوری به رقابت پرداختند

احمدرضا پرنده مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  با اعلام این خبر توضیح داد: چهاردهمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه  جامعه کار وتلاش وخانواده های آنان از 21 دی ماه تا 10 بهمن ماه به صورت مجازی برگزار می شود.

وی  ادامه داد: امروز نفرات برتر مسابقات قرآن  استان اصفهان در رشته های حفظ کل، حفظ 20جز ء، حفظ جز10 ،قرائت و ترتیل در بخش برادران با سایر شرکت کنندگان از استان های دیگر به رقابت پرداختند.

این مقام مسئول همچنین گفت: درمرحله  استانی نیز 399  نفر در پنج رشته در دوبخش خواهران و برادران  به رقابت پرداختند و در نهایت در  هر رشته نفرات اول تا سوم مشخص شد و 30 نفر توانستند رتبه های اول تا سوم را در 5 رشته در مرحله استانی کسب نمایند و به وزارت متبوع معرفی شدند.

 سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان افزود:  نفرات اول هر رشته در بخش برادران برای شرکت در مسابقات ملی که به صورت آنلاین توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با حضور کمیته داوران که در ستاد مستقر هستند برگزار می شود. 5 نفر برتر گروه خواهران نیز در 5 بهمن ماه در این مسابقات شرکت خواهندکرد.

وی در پایان ابراز امیدواری نمود: استان اصفهان با توجه به دارا بودن استعداد های قرآنی می تواند رتبه های ملی در هر پنج رشته را کسب نماید.   
۲۱ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید