اخبار

تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در خور و بیابانک

تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در خور و بیابانک
مدیر امور تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از تشکیل تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در خور و بیابانک با 480 نفر عضو خبر داد.

 علیرضا تیغ ساز با اعلام این خبر اظهار داشت: خوشبختانه در دی ماه سال جاری نهمین شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستانی در شهرستان خور و بیابانکی با 480  نفر عضوبه ثبت رسید و حداقل برای 20 نفر فرصت شغلی ایجاد خواهد کرد.

وی با اشاره به اهداف تشکیل تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی اظهار کرد: فعالیت شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی سبب تسریع در رشد و توسعه شهرستانها، هدایت منابع مردمی به بخش های تولیدی، بسترسازی برای ورود بخش های تعاونی و خصوصی به فعالیت های اقتصادی و جلوگیری از واگذاری طرح های با احتمال رانت زایی به بخش خصوصی می شود.

تیغ ساز ظرفیت های تعاونی‌های توسعه و عمران شهرستانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: شرکتهای تعاونی توسعه و عمران شهرستانی می توانند نقش بسزائی در راستای توسعه اشتغال شهرستان و همچنین بکار گیری جوانان با ایده ها ی جدید و کاهش بیکاری داشته باشند.

مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان همچنین به ارائه طرح اصلاح ماده 5 قانون شرکت های تعاونی توسعه و عمران شهرستانی از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: که در صورت تصویب نقش مهمی در توسعه و گسترش شرکت های تعاونی توسعه و شهرستانی خواهد داشت.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید