اخبار

برگزاری جلسه آموزشی سامانه جامع روابط کار در شهرستان آران و بیدگل

برگزاری جلسه آموزشی سامانه جامع روابط کار در شهرستان آران و بیدگل
سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل از برگزاری جلسه آموزشی سامانه جامع روابط کار خبر داد.

حسن اربابی سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل با اشاره به لزوم حرکت در بستر دولت الکترونیک گفت:  با توجه به شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت فاصله اجتماعی، سامانه جامع روابط کار به منظور تسهیل و شفاف سازی امور راه اندازی شده است و کارگران باید درخواست های خود را از این طریق ثبت نمایند.  

در ادامه محمدنظری، کارشناس روابط کار این اداره ضمن توضیح درخصوص چگونگی ثبت شکایات در سامانه به سوالات حاضرین پاسخ داده و به بحث پیرامون مسائل و مشکلات این حوزه پرداختند .

در پایان فاطمه باخدا کارشناس بیمه بیکاری ضمن حساسیت موضوع بیمه بیکاری عنوان گفت:  متقاضیان استفاده از بیمه بیکاری نیز بایستی در سامانه مذکور ثبت نام نموده و کلیه مدارک مربوطه را درسیستم بارگذاری نمایند.

 وی همچنین گفت: کاربران به منظور طرح دادخواست می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و احراز هویت درخصوص ثبت شکایات خود از طریق مراجع مذکور اقدام  نمایند.                                                       شایان ذکر است دومین جلسه هم اندیشی سامانه جامع روابط کاربا حضور دفاتر پیشخوان دولت  و کافی نت های فعال مستقر در حوزه شهرستان آران و بیدگل و نیزکاریابی نیکان در محل اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

آران و بیدگل -دوره آموزشی

 
۲۹ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۵۹
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید