اخبار

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان: همه ما وام دارانقلاب اسلامی هستیم.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان: همه ما وام دارانقلاب اسلامی هستیم.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان درجلسه کمیته کارگری، کارفرمایی و اصناف ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با اشاره به اهمیت و نقش سازنده انقلاب اسلامی در رشد و بالندگی جامعه اسلامی ایران گفت: همه ما مادام، وام دارانقلاب اسلامی هستیم.
 حسن رمضانی در ادامه با اشاره به نقش رهبری، ایدئولوژی و مردمی بودن انقلاب و شرایط اجرای کردن برنامه ها دهه فجر را باتوجه به بیماری کرونا را مورد تاکید قرارداد و افزود:  در این شرایط شکننده کرونا، برنامه های ایام اله دهه فجر و یادبود شهدای کارگری و کارفرمایی رابه صورت مجازی برگزار خواهد شد. 
 وی همچنین گفت: افتتاحیه های واحدهای صنعتی و دیگر برنامه های ایام اله دهه فجر،  از طریق وبینار به بهره برداری خواهد رسید.                                           
در ادامه این جلسه حاضرین نقطه نظرات خود در خصوص نحوه برگزاری و اقدامات دستگاه و واحد اقتصادی مربوطه خود در ایام اله دهه مبارک فجر بیان نمودند و تصمیماتی جهت هرچه بهتر برگزار نمودن برنامه های دهه فجر اعلام نمودند.
نصب بنر و آذین بندی کارخانجات واحدهای تولیدی، برگزاری مسابقات ورزشی ،پخش سرودهای انقلابی درآمدهای تولیدی و صنعتی در دهه فجر، اهداء هدیه به کارگران،  اشاعه کتاب های مرتبط با فرهنگ کار، تقدیر از کارگران نمونه استفاده بهینه از فضای مجازی جهت برنامه های کمیته کارگری، کارفرمایی و اصناف چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، تهیه کلیپ برای بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، خاصه شهدای کارگری و اصناف از جمله اقدامات پیش بینی شده در دهه مبارک فجر است
تجلیل از قاریان ممتاز کارگری با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات بصورت آنلاین، تجلیل از زنان شاغل در عرصه تولید ماسک به عنوان  بانوان نمونه عرصه کار و تولید، از تصمیمات نشست ستاد دهه فجرکارگری کاشان بود.
۲ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۴۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید