اخبار

برگزاری اولین دوره آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار ویژه کارفرمایان پیمانکار

برگزاری اولین دوره آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار ویژه کارفرمایان پیمانکار
سرپرست گروه مرکز تحقیقات، تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار استان اصفهان از برگزاری دوره آموزشی 3 روزه با موضوع "ایمنی و بهداشت کار" ویژه کارفرمایان پیمانکار خبر داد.

 مریم الماسی با اعلام این خبرتوضیح داد: با راه اندازی سامانه آموزش ایمنی کار ذیل سامانه جامع روابط کار، اولین دوره آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار ویژه کارفرمایان پیمانکار به صورت غیر حضوری طی 3 روز از تاریخ 7 تا 9 بهمن ماه و به مدت 20ساعت برگزار خواهد شد.

 وی همچنین گفت: در اجرای پروتکل­های بهداشتی و کمک به قطع زنجیره کرونا و با استفاده از ظرفیت فناوری­های نوین در زمینه آموزش، کلیه فرآیندهای دوره­های آموزشی ایمنی کار شامل مراحل ثبت نام، پرداخت هزینه دوره، شرکت در دوره و دریافت گواهینامه بصورت غیر حضوری قابل انجام است.

سرپرست گروه مرکز تحقیقات، تعلیمات و حفاظت فنی و بهداشت کار استان اصفهان گفت: برخی از مطالب مورد بحث در این دوره شامل آشنایی با مقررات قانون کار در زمینه ایمنی ،آشنایی با حوادث و بیماری های ناشی از کار و کنترل آنها  و آشنایی با اصول و فرآیند مدیریت ریسک  می باشد

الماسی  در ادامه آشنایی با عوامل زیان آور محیط کار و روشهای کنترل آنها و تشریح الزامات ایمنی پیمانکاران و بررسی مسئولیت ­های حقوقی و قانونی کارفرمایان در قبال کارگران را ازدیگر سرفصل های آموزشی دراین دوره عنوان کرد.

 وی همچنین گفت: آزمون دوره به صورت الکترونیکی و هماهنگ در کشور برگزار خواهد شد. 

۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۹:۳۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید