اخبار

برگزاری جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور معاونین و جمعی از مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

برگزاری جلسه شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور معاونین و جمعی از مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
شورای اداری تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با حضور غلامرضا پناه معاون توسعه مدیریت و منابع و حجت الله میرزایی معاون امور اقتصادی و جمعی از مدیران ارشد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سالن شهید بهشتی این اداره کل برگزارشد.

کامران کلانی در این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضای حاضر در جلسه  گفت: استان اصفهان با 5 میلیون و 125 هزار نفر  سومین استان از لحاظ جمعیت در سطح کشور است که با 8 استان دیگر مجاور است.

وی همچنین گفت: اصفهان از لحاظ صنعتی با 75 شهرک و ناحیه صنعتی و8400 واحد صنعتی دومین استان صنعتی کشور است میزان اشتغال ما در بخش صنعت 11 درصد و سهم ارزش افزوده بخش صنعت استان 69.7 درصد است و 89 درصد شاغلین در بخش خصوصی و 11 درصد در بخش دولتی  که نسبت به متوسط کشور4 درصد از متوسط کشوری بالاتر است.

کلانی با اشاره به اینکه در حوزه تعاون، از مجموع سرمایه گذاری های انجام شده کمترین سهم تسهیلات در سطح کشور مربوط به استان اصفهان بوده است.

وی با ارائه آماری از وضعیت روابط کار گفت: تعداد 28 هزار و950 دادخواست درهیأت های تشخیص  ارائه شده وتعداد آرائ صادره  11.1 درصد و رتبه دوم  در کشور و از لحاظ تعداد هیأت های تشخیص  رتبه چهارم کشور را داریم  و در هیأت های حل اختلاف هم مشابه همین وضعیت را داریم که از تعداد حجم فعالیت در استان با امکانات و نیروی انسانی متناسب نیست.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه  توانمند سازی نیروی انسانی در ادارات امری ضروی است  افزود: همان طور که در جامعه کار و تولید  برنامه ریزی برای رفع مساله کمبود نیروی امر مهمی است در بدنه دولت هم این موضوع وجود دارد و به هنگام کردن اطلاعات و مهارت های کارکنان اولویت دارد.

کلانی در پایان از زحمات  و تلاش های محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ویژه حمایت برای رفع  مسائل مالی و معیشتی کارکنان  قدردانی کرد.

در این جلسه که در سالن شهید بهشتی  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان  برگزار شد علاوه بر معاونین وزیر، محمد رضا محمدی مدیر کل امور مالی، ریحان سروش مقدم مدیرکل دفتر بودجه، یعقوب رستمی مدیرکل توسعه منابع انسانی، هوشنگ علیبازی مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع، اکبر یوسفی مشاور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  و کامران کلانی مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان به عنوان میزبان و مدیران ستادی وشهرستانی  در این جلسه حضور داشتند.

 

 

۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۶:۵۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید