اخبار

معاون روابط کار وزارت کار خبر داد: صدور 100 مجوز آموزش ایمنی به بخش خصوصی

حاتم شاکرمی,معاون روابط کار ,رییس شورای‌ عالی حفاظت فنی,علی مظفری
معاون روابط کار از صدور یکصد مجوز آموزش ایمنی و بهداشت کار از سوی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت بهداشت کار در سال جاری خبر داد.

 

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی"حاتم شاکرمی" معاون روابط کار  وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی و رییس شورای‌ عالی حفاظت فنی در یکصد و شصت و ششمین نشست این شورا با تقدیر از حضور فعال و منظم اعضای در جلسات با وجود کرونا گفت  :  شورای عالی حفاظت فنی نقش بسزایی در  صیانت از نیرو کار  و ترویج فرهنگ ایمنی جامعه دارد .

   شاکرمی با اشاره به روند اصلاح و بازنگری آیین نامه‌های متعدد در نشست های سال جاری  شورای عالی حفاظت فنی افزود: تدوین، تصویب  و ابلاغ  2 آیین نامه ایمنی در تونل سازی و ایمنی در جایگاه‌های عرضه سوخت شورای عالی حفاظت فنی  از  جمله مهمترین دستاوردهای  این شورا در سال جاری است .

وی از صدور 100 مجوز آموزش ایمنی به بخش خصوصی از سوی  مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار در سال ۹۹ خبر داد و افزود : این  اقدامات، نقش موثر ی در توسعه فرهنگ ایمنی در سطح جامعه داشته است.

در این نشست علی مظفری، دبیر شورای ‌عالی حفاظت فنی نیز ضمن  ارائه گزارشی از مصوبات چهارمین جلسه شورای سیاستگذاری مشاوران حفاظت فنی گفت: نحوه اخذ تأییدیه ایمنی درجایگاه‌های عرضه سوخت و همچنین تعرفه توافق شده برای ارائه خدمات در جایگاه های عرضه سوخت حسب آیین نامه مرتبط هیئت دولت، از  جمله مصوبات شورای عالی حفاظت فنی در کمیته های تخصصی و شورا است .

     در این در این جلسه، اعتبار پروانه مشاوران حفاظت فنی حقیقی و حقوقی ،با رای موافق اعضای شورا، تا پایان خرداد ماه 1400 به صورت موقت تمدید شد .

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید