اخبار

رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری:

کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال بیش از 440 هزار نفر ساعت آموزش دیدند

کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امسال بیش از 440 هزار نفر ساعت آموزش دیدند
رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری گفت: 448 هزار و 605 نفرساعت دوره آموزشی از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در 11 ماهه امسال برای توانمندسازی کارکنان ستادی، ادارات کل استانی و ادارات شهرستانی، ارائه شده است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی،سید جواد رضوی با اعلام این خبر اظهار کرد: در سال 1399 با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری دوره های آموزش حضوری با هدف رعایت دستورالعمل های بهداشتی مربوطه، سامانه یادگیری الکترونیکی بستر و ظرفیت مناسبی برای فراگیری آموزش الکترونیکی در سراسر کشور فراهم کرده است.
وی ادامه داد: بر همین اساس،مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در 11 ماهه سال 1399 از طریق سامانه یادگیری الکترونیکی به نشانی https://el.mcls.gov.ir ، نسبت به برگزاری 45 دوره ستادی و 38 دوره استانی اقدام کرده است.
رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری افزود: در 11 ماهه سال جاری  83 دوره یادگیری الکترونیکی برگزار شده که نسبت به سال 1398، حدود 70 درصد رشد داشته است؛ همچنین در این مدت 16 دوره تخصصی با 25 هزار و 18 نفرساعت آموزش برگزار شده که نسبت به سال 1398 از رشد 100 درصدی تعداد دوره  برخوردار است.
رضوی تاکید کرد: نکته حائز اهمیت در برگزاری دوره های الکترونیکی سال جاری این است که بیش از 250 ساعت از ارائه محتواهای آموزشی بالغ بر 70 جلسه، به صورت آنلاین و در ارتباطی دوسویه برگزار شده است.
رییس مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری همچنین تاکید کرد: دوره های آموزشی ویژه مدیران، شامل راهبرد تحول در سازمان ها با رویکرد مهارت های کوچینک، مدیریت مالی برای مدیران غیر مالی و ... برگزار شده است.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید