اخبار

باید با تمام توان برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان استان باشیم

باید با تمام توان برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان استان باشیم
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای خدمات بهداشتی به بیمه شدگان استان اصفهان بیان داشت: در راستای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا در واحدهای اقتصادی، با تمام توان در کنار دانشگاه علوم پزشکی و کادر درمان استان خواهیم بود.

احمدرضا پرنده تصریح کرد: مقابله با این بیماری منحوس نیازمند مشارکت همه آحاد جامعه است و همه مردم باید در راه خطیر کنترل بیماری دانشگاه‌ علوم پزشکی را یاری کنند.

وی افزود: موج جدید بیماری کرونا که باعث قرمز شدن همه استان های کشور و مرگ تعداد زیادی از هموطنان شده، وضعیت خطرناکی را ایجاد کرده است که در این شرایط حساس و در راستای سلامت نیروی کار و مردم، رعایت و توجه به پروتکل های بهداشتی بیشتر از قبل احساس می شود.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری گفت: ما برحسب نظر کارشناسان وزارت بهداشت باید عمل کنیم و براین اساس نظر دانشگاه علوم پزشگی اصفهان استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی دو محور مهم پیشگیری است بنابراین همه باید با اصل قرار دادن این دوموضوع مراقب سلامتی خود، خانواده و دیگران باشیم.

وی در ادامه از همه مدیران و کارگران واحدهای اقتصادی درخواست کرد تا پروتکل های بهداشتی را برای پیشگیری و کنترل بیماری کرونا رعایت کنند تا با این کار هم نیروی کار استان حفظ شود و بار سنگینی از روی دوش کادر درمان برداشته شود.

پرنده اضافه کرد: در حال حاضر این اداره کل با استفاده از ظرفیت کارشناسان اجتماعی و بازرسان کار و همچنین با استفاده از ظرفیت خانه های بهداشت و مراکز بهداشت کارگری در واحدهای اقتصادی، تمام توان خود را در بحث آموزش و نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی در شرکتها و کارخانجات استان به کار گرفته است.

وی در پایان از همه تشکلات کارگری و کارفرمایی، انجمن صنفی های کارگری و از همه مدیران واحدهای اقتصادی استان درخواست کرد: با تمام وجود در جهت سلامت نیروی کار و خانواده آنها تلاش کنند، همچنین از تک تک کارگران ،استادکاران پیمانکاران و شاغلین و اصناف درخواست نمود با رعایت پروتکل های بهداشتی در پیشگیری و کنترل بیماری کرونا مشارکت کنند.
۲۵ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید