اخبار

در هفته گرامیداشت کارگر

بازدید مدیرکل از شرکت صنایع پیشرفته وستا صنعت جهان نما

بازدید مدیرکل از شرکت صنایع پیشرفته وستا صنعت جهان نما
به گزارش روابط عمومی، مدیرکل و مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از شرکت صنایع پیشرفته وستا صنعت جهان نما بازدید کردند.

 کامران کلانی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک هفته گرامیداشت کارگر گفت: یکی از مهمترین برنامه هایی که در دستور کار ما قرار دارد دانش محوری در جامعه کارگری است.

وی با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری به موضوع های تولید و اقتصاد مقاومتی گفت: یکی از مهمترین محورهای تحقق اقتصاد مقاومتی  فعالیت های دانش بنیان است.

کلانی همچنین گفت: در شرایطی که دنیا به صورت لحظه ای از نظر علمی و تکنولوژیکی در حال پیشرفت است باید به توسعه علمی و توسعه دانش در جامعه کارگری توجه خاص داشته باشیم.

وی در خصوص فعالیت این شرکت گفت: در شرایطی که واسطه گری هادر واردات کلاهای خارجی به کشور و رسیدن به منافع زودگذر باب شده است شاهد تلاش جوانانی هستیم که با حداقل سرمایه توانسته اند ارزش افزوده ایجاد کنند.

در پایان این دیدار مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از تلاش های دکتر علی صادقی سرگروه  گروه کار شرکت صنایع  پیشرفته وستا صنعت جهان نما و مهدی غلام نیا، سمیه مرادزاده و طاهره شجاع مهر اعضای این گروه با اهدای تندیس "گروه کار نمونه استان در سال 98" و لوح یادبود قدردانی کرد.

۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۰
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید