اخبار

دیدار مدیرکل با مسئول سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان

دیدار مدیرکل با مسئول سازمان بسیج کارمندان استان اصفهان
سرهنگ پاسدار محمد شفیعی به مناسبت هفته گرامیداشت کارگر با مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار مسئول سازمان بسیج کارمندان استان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در شبهای قدر گفت: کارگران به عنوان تلاشگران عرصه اقتصاد کشور به قانون کار و اداره کار برای حمایت از حقوق  و خواسته های خود امیدوار هستند.

سرهنگ شفیعی با اشاره به اینکه قانون کار در سال 69 تدوین شده است افزود: برای کاهش بروکراسی ها و تسهیل گری ارائه خدمات به کارگران و همچنین  ارتقای جایگاه کارگر در قانون اساسی کشور این قوانین نیاز به اصلاح و بازبینی دارد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در سال های اخیر در زمینه تولید و اقتصاد گفت: یکی از ارکان اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، اعتماد به توانایی های داخلی در چرخه اقتصاد است.

مسئول سازمان بسیج کارمندان در خصوص مسأله بروکراسی در ادارات گفت: بخشی از بروکراسی با تدبیر مدیران در تسهیل گری فرایندهای ارائه خدمات به جامعه مخاطب قابل حل است.

وی در پایان ضمن تبریک هفته کارگر به جامعه کار و تولید و مجموعه اداره کار، از تلاش ها و گام های مؤثر مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان در زمینه اقتصاد و تولید استان قدردانی کرد.

کامران کلانی نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار گفت: پایگاه بسیج باید در موضوعات فرهنگی و اجتماعی فعالانه حضور داشته باشد و بتوانند به عنوان بازوی فکری و اجرایی مدیر سازمان ایفای نقش کنند.

وی در ادامه با اشاره به مسائلی که در زمینه  فعالیت این اداره کل وجود دارد گفت: یکی از مسائل مهم استان در موضوع اشتغال، نبود نیروی کار ماهر است که لازم است علاوه بر  اجرای برنامه های  مبتنی بر آموزش نیروی کار توسط دستگاه های اجرایی مرتبط،  همه نهادهای فرهنگی و بسیج برای تشویق جوانان به کسب مهارت  فعالیت کنند.

در پایان این جلسه  سرهنگ شفیعی تقدیر نامه ای را به مناسبت هفته گرامیداست کارگر به مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تقدیم کرد.

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۳:۲۳
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید