اخبار

رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان اصفهان انتخاب شدند

رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان اصفهان انتخاب شدند
در جلسه امروز هیأت امنای کانون کارآفرینی استان اصفهان که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار برگزار شد، با رأی اعضای هیأت امنا، رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان انتخاب شدند.
حسن قاضی عسگر معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در این جلسه با بیان اینکه استان  اصفهان نیازمند خلاقیت و نوآوری است اظهار داشت: بخشی از صنایع استان دارای مشکلاتی هستند که با خلاقیت  و نوآوری می توان مسائل را تجمیع و با شتاب بیشتری حل کرد.

وی با بیان اینکه  با بررسی صنایع موجود می توان  مشاغل جدیدی را جایگزین صنایع هزینه بر کرد، گفت: کانون کارآفرینی ظرفیت ایجاد تحول در ساختار اقتصادی استان را دارد .

قاضی عسگر همچنین از افتتاح شهرک رمزارز در شهرهای داران، سمیرم و کوهپایه  خبر داد و افزود: این اقدام گام مثبتی در تحول دانش بنیان این شهرستان ها ایجاد می کند و ارزش افزوده بسیار بالایی خواهد داشت.

 این مقام مسئول با اشاره به اجرای طرح های شهرک طلا و جواهر، شهرک شیمی پارک و شهرک پوشاک  افزود: با اجرای این پروژه ها دنبال هستیم که اقتصاد استان را  از  اجرای پروژه های  تکراری و کم بازده به سمت انجام کارهای جدید با ایجاد ارزش افزوده بیشتر سوق دهیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار در پایان صحبت های  خود گفت:  امیدوارم بتوانیم محرک های اصلی رشد اقتصادی را احصا کنیم و از کار آفرینان به عنوان عامل توسعه و پیشرفت  بهره ببریم.

در ادامه این جلسه کامران کلانی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان ضمن قدردانی از زحمات مسئولین قبلی، به مهدی شیخ سجادیه و  فرهاد رحیمی به عنوان رئیس و دبیر جدید کانون کارآفرینی استان  تبریک گفت.

 کلانی در ادامه با اشاره به اینکه این کانون نقش اتاق فکر کارآفرینی استان را برعهده دارد، ابراز امیدواری کرد: با تعامل و همراهی  اعضای کانون کارآفرینی استان و تصمیم سازی، گام های موثری در توسعه کارآفرینی استان برداشته خواهد شد.

وی همچنین گفت:  به منظور بررسی و حل مسایل کارآفرینی در سطح استان ضروری است جلسات هیأت امنا  نظام مند و رأس موعد مقرر برای بررسی مسایل مبتلا به کارآفرینان  برگزار شود.

هیأت امنا کانون کارآفرینی با حضور 6 عضو دولتی شامل مدیران کل ادارات صمت، میراث فرهنگی و گردشگری، جهاد کشاورزی و رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان و  بهریاست استانداری و دبیری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان و 6 عضو منتخب کارآفرین تشکیل شده که در این جلسه به اتفاق آراء مهدی شیخ سجادیه و فرهاد رحیمی به ترتیب به عنوان رئیس و دبیر کانون کارآفرینی استان به مدت دوسال انتخاب  شدند.

۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۴:۵۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید