اخبار

جلسه تودیع و معارفه رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل برگزار شد

جلسه تودیع و معارفه رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل برگزار شد
جلسه تودیع و معارفه رئیس امور اداری و پشتیبانی اداره کل با حضور مدیر و کارکنان حوزه پشتیبانی و توسعه منابع انسانی برگزار شد

در این جلسه جواد صدیقیان مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای کلیه همکاران گفت: از تلاش های یکایک شما در سال گذشته تشکر و قدردانی می کنم و امیدوارم در پایان سال جاری نیز سرانجام نیکویی داشته باشیم.

وی در ادامه ضمن قدردانی از زحمات چندین ساله امید قهرمانی در این سمت، انتصاب مرتضی فرقانی به عنوان سرپرست اداره امور اداری و پشتیبانی را به وی تبریک گفت.

صدیقیان همچنین گفت: سرپرست جدید اداره امور اداری و پشتیبانی پیش از این در اداره شهرستان اصفهان بعنوان مسئول امور اداری و پشتیبانی مشغول فعالیت بوده و ما انتظار داریم پویایی مضاعفی به این مجموعه داده شود.

در ادامه جلسه قهرمانی ضمن آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید اداره امور اداری و پشتیبانی گفت: در دوران مسئولیت من اگر موفقیتی حاصل شده بواسطه حضور تک تک همکاران حوزه پشتیبانی در کنار هم بوده است.

مرتضی فرقانی سرپرست جدید اداره امور اداری و پشتیبانی نیز با تشکر از فعالیت ها و اقدامات مسئول قبلی در این سمت ابراز امیدواری کرد: با همکاری و تعامل کارکنان این قسمت بتوانیم به اهداف عالیه سازمان دست پیدا کنیم.

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۹:۵۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید