اخبار

فراخوان ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان اصفهان

فراخوان ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان اصفهان
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: پانزدهمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان اصفهان در پنج رشته برگزار می گردد.

احمدرضا پرنده در جلسه هماهنگی برگزاری این دوره از مسابقات قرآن کریم توضیح داد: مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش استان اصفهان با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی استان در پنج رشته قرائت، حفظ کل، حفظ 20 جزء، حفظ 10 جزء و مفاهیم برگزار می گردد.

وی در خصوص شرایط شرکت کنندگان توضیح داد: برای شرکت در این دوره از مسابقات، صرفا داشتن دفترچه بیمه تأمین اجتماعی ملاک نیست و کارگران می بایست دارای قرارداد کاری مشمول قانون کار باشند و خانواده های محترم ایشان علاوه بر همسران، فرزندانی که سن آنها بین 18 تا 25سال می باشد نیز می توانند در این مسابقات شرکت کنند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان همچنین گفت: طبق قوانین جشنواره حضور نفرات اول مرحله کشوری رشته های قرائت و حفظ کل کلیه دوره های پیشین در آن رشته مجاز نیست و نفرات اول رشته های حفظ 20 و 10جزء دوره های پیشین تنها اجازه شرکت در رشته های بالاتر حفظ را خواهند داشت. 

این مقام مسئول با بیان اینکه کلیه رشته ها در دو بخش برادران و خواهران برگزار خواهد شد افزود: در هر رشته تنها نفرات اول حوزه برادران و خواهران باکسب حد نصاب امتیاز تعیین شده میتوانند در مرحله کشوری حضور یابند.

 پرنده همچنین گفت: حد نصاب امتیاز در رشته  قرائت-تحقیق  75 و در رشته مفاهیم جلد بیست و پنجم تفسیر نمونه 80 درصد و در رشته های حفظ کل، حفظ 20 جزء و حفظ 10 جزء حد نصاب امتیاز 90 می باشد.

وی در خصوص زمان و نحوه برگزاری مسابقات گفت: مسابقه مفاهیم به صورت حضوری و تستی و در سایر رشته ها به صورت مجازی برگزار می شود.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه مهلت ثبت نام در این جشنواره تا پایان خردادماه می باشد از کلیه افراد واجد شرایط دعوت کرد برای ثبت نام به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل سکونت خود مراجعه نمایند.

این جلسه باحضور نماینده سازمان تبلیغات اسلامی استان  در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

چهاردهمین دوره مسابقات قرآنی کارگران استان اصفهان

۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید