اخبار

کلانی در نشست صمیمی با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان:

تعامل با مردم راه تحقق مأموریتهای اداری با رویکرد علمی است

تعامل با مردم راه تحقق مأموریتهای اداری با رویکرد علمی است
مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در نشست با کارکنان اداره شهرستان اصفهان مطرح کرد: راه تحقق اجرای فعالیت های اداری با نگاه علمی تعامل با مردم و جامعه مخاطب است

کامران کلانی در نشست صمیمی با کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان گفت: در اجرای مأموریت ها و وظایف اداری یک نگاه علمی به مسایل تخصصی درحوزه های مختلف داریم و سلامت در کار را نیز مد نظر قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه با کلی گویی مسائل، رویکرد علمی ایجاد نمی شود و سلامت کار نیز تأمین نخواهد شد افزود: نگاه علمی در حوزه روابط کار با اتخاذ سیاست های غیر یک جانبه گرایانه در ایجاد رابطه بین سه شریک اجتماعی دولت، کارفرما و کارگر تعریف می شود.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص رویکرد علمی در حوزه  ایجاد اشتغال گفت: علاوه بر توجه به توزیع تسهیلات و اشخاص، باید به سایر عوامل تولید از جمله سرمایه، فضا، انرژی و سایر مسایل مرتبط  نیز توجه کنیم

کلانی نقش دادن به افراد در بخش تعاون و توانمندسازی افراد در حوزه اجتماعی را نیز مصداق های نگاه علمی در این دو حوزه  عنوان کرد.

 این مقام مسئول راه تحقق نگاه علمی در اجرای موفق فعالیت های اداری را تعامل با مردم  و جامعه مخاطب عنوان کرد و افزود: توسعه روابط با اتاق بازرگانی برای شناخت ظرفیت های تولید و اقتصادی استان را در دستور کار قرار دادیم و اقدامات مؤثری نیز در این راستا انجام شده است.

کلانی با بیان اینکه زبان مشترکی بین بخش های دولتی نیست اظهار داشت:  در طول یک سال گذشته تلاش کردیم با تعریف کارهای مشترک با سایر ارگان های دولتی به زبان مشترک برسیم چرا که این اقدامات به سود جامعه مخاطب خواهد بود.

وی در ادامه گفت: پس از تعامل لازم است تأمین ابزار لازم برای مدیریت و اجرای اقدامات مدنظر قرار گیرد که در این زمینه جابه جایی کارکنان در بخش های مختلف و در سطوح مختلف انجام شده است.

کلانی در خصوص تأمین وسایل و فضای مورد نیاز برای کارکنان گفت: بخشی از مسائل رفاهی کارکنان محل کار و تأمین تجهیزات اداری است که منجر به ایجاد آرامش روحی و روانی برای کارمندان   خواهد شد.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به ارتقای 15 رتبه ای استان اصفهان از لحاظ عملکرد در سطح وزارتخانه از فعالیت و همکاری همه کارکنان قدردانی کرد و بر گسترش تعاملات توسط همه  کارکنان تأکید کرد.

وی در ادامه گفت: ما باید مشکلات جزیی را حل و پشت سر بگذاریم و در حیطه معیشت کارکنان سه اقدام اساسی را در دستور کار قرار دهیم.

این مقام مسئول موضوع اصلاح بودجه، ایجاد یک ساختار اقتصادی و معیشتی برای همکاران و حل مشکلات ناشی از رفتار های اشتباه در حوزه کارکنان را سه راه مؤثر در بهبود معیشت کارکنان عنوان کرد.

 کلانی همچنین تأکید کرد: معاونین حوزه های تخصصی  در اداره کل از هفته آینده با حضور در اداره شهرستان اصفهان  برای هماهنگی بیشتر و پیشگیری از انجام فعالیت های موازی نسبت به بررسی  مسائل و مشکلاتی که در این اداره وجود دارد اقدام نمایند.

 وی در ادامه این جلسه گزارشی از دارایی ها و پروژهای عمرانی اداره کل و اقداماتی که در زمینه حفظ و توسعه  دارایی های اداره کل  انجام شده ارائه کرد.

 در این جلسه علیرضا موحدی سرپرست  اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان نیز ضمن ارائه گزارشی از خدماتی که به مردم شهر اصفهان در این اداره ارائه می شود از تلاش  همه کارکنان این اداره قدردانی کرد.

 کورش حیدری معاون تعاون اداره شهرستان اصفهان، نجفی معاون اشتغال اداره شهرستان اصفهان، حمید حشمت از حوزه بازرسی کار اداره، مهشید امین از طرف کارکنان  شرکتی، مثم والی از حوزه بیمه بیکاری و محمد محمدی از حوزه روابط کار به تبیین مسائل و پیشنهادات خود پرداختند.

۱۶ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۵۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید