اخبار

برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری

برگزاری اولین جلسه ستاد اقامه نماز و شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال جاری
اولین جلسه ستاد اقامه نماز وشورای امر به معروف ونهی از منکر و جلسه عفاف و حجاب اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان در سال ۱۴۰۰ برگزار شد.

کامران کلانی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در این جلسه ضمن خیر مقدم به اعضاء ستاد به تاثیر عملکرد مسئولین در اعتقادات دینی عموم جامعه اشاره کرد و اظهار داشت: عملکرد و قصور بعضی از مسئولین منجر به کاهش اقبال به امور دینی و مذهبی به خصوص امر نماز در بین مردم جامعه خواهد شد.

وی با بیان اینکه نماز مقوله دستوری نیست و لازم است برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه برنامه ریزی کرد افزود: نگاه ما نباید صرفا افزایش مشارکت در نماز جماعت باشد بلکه با برنامه ریزی  در اجرای با کیفیت مراسمات میتوان مسجد  را به پاتوق اجرای برنامه های مناسبتی و مذهبی تبدیل کرد و مشارکت افراد را افزایش داد.

 در ادامه این جلسه اعضای شورا یک به یک پیشنهادات و راهکارهای خود را جهت بهبود وضعیت اقامه نماز ارائه کردند.

در پایان احکام صادر شده برای آقایان سیدمحمد کاظمینی دبیر ستاد، مرتضی فرقانی سرپرست  امور اداری و پشتیبانی،  سلطانی رئیس حراست،  کمال مستاجران فرمانده پایگاه بسیج، مهدی بهاری کارشناس مسئول توسعه تعاون،  ایمان محبی سرپرست روابط عمومی، احسان رضائی رئیس اداره فلاورجان، میثم نجفی معاون اشتغال اداره شهرستان اصفهان و خانم صادقی  کارشناس مسئول امور آسیب های اجتماعی  به عنوان عضو ستاد اقامه نماز تقدیم آنها شد.

۱۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید