اخبار

نشست مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با هیأت مدیره شهرک صنعتی دهق

نشست مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان با هیأت مدیره شهرک صنعتی دهق
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یک روزه خود به مهردشت با هیأت مدیره شهرک صنعتی دهق دیدار و گفتگو کرد.
کامران کلانی ضمن ابراز خوشحالی از حضور در این جلسه گفت: ما باید قدردان صنعتگران در سطح استان باشیم  و آنها را بیشتر و بهتر به جامعه و مردم معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه کاری که در این منطقه انجام شده نماد و تبلور سرمایه های مادی و معنوی افراد و سرمایه های اجتماعی است اظهار داشت: شهرک صنعتی دهق می تواند الگویی برای تمام کشور باشد.
کلانی در ادامه گفت: در تدارک هستیم با همکاری اتاق بازرگانی آموزش هایی بصورت مجازی در حیطه مشاغل سخت و زیان آور برای کارفرمایان برگزار کنیم. 
این مقام مسئول ابراز امیدواری کرد: با ایجاد نمایندگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی بخش مهردشت خدمتی مطلوب تر به جامعه ی کار و تلاش این منطقه داشته باشیم.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان نیز گفت: بزودی دفاتر کانون های کارآفرینی را در شهرستان های اصفهان خواهیم داشت.

در ادامه اعضای حاضر به تبیین نظرات و پیشنهادات خود برای رفع موانع تولید در واحدهای اقتصادی پرداختند.

 در این جلسه با حضور حسین باقری معاون اشتغال و کارآفرینی، احمدرضا پرنده معاون امور اجتماعی و ایمان محبی مسئول روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اصفهان نیز حضور داشتند.

۲۰ تیر ۱۴۰۰ ۱۳:۴۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید