اخبار

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استانی و ملی

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استانی و ملی
جلسه شورای سیاست گذاری چهاردهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استانی و ملی برگزار شد.

حسین باقری مدیر اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این جلسه گفت: از سال 85 تا سال 99  13دوره جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر برگزار شده  و بالغ بر 3000 کارآفرین برتر در استانها و 150 کارآفرینی در سطح ملی  انتخاب  و معرفی شده اند که همواره استان اصفهان در کسب عنوان ملی موفق بوده است.

 باقری در ادامه گفت: هدف از برگزاری این جلسه، تعیین نحوه مشارکت دستگاه های اجرایی استان برای حضور حداکثری کارآفرینان و نو آفرینان استان است.

وی در ادامه با بیان اینکه تا کنون 324 کارآفرین و طرح کارآفرینی در استان اصفهان ثبت نام کرده اند که تا کنون 317 مورد آن بررسی شده  و نواقص مشاهده شده از طریق پیامک به این افراد اعلام شده است.

در ادامه جلسه سید محمد حسین مصطفوی رئیس اداره توسعه کارآفرینی استان نیز گزارشی از فرایند اطلاع رسانی به جامعه مخاطب جهت ثبت نام در این جشنواره ارائه کرد.

  اعضای حاضر در جلسه نیز به تببین نظرات و پیشنهادات خود در خصوص ترغیب جامعه مخاطب برای ثبت نام در این جشنواره در فرصت باقی مانده پرداختند.

  در این جلسه نمایندگانی از اداره کل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری،سازمان ورزش و جوانان، سازمان جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت و برنامه ریزی، صندوق کارآفرینی امید، اتاق تعاون، سازمان صنعت معدن و تجارت حضور داشتند.

۵ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۲:۴۸
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید