اخبار

استاندار اصفهان در مراسم افتتاح متمرکز 52 طرح تعاونی همزمان با افتتاح 268 طرح تعاونی در سراسر کشور :

در یک سال گذشته هرسه روز یکبار یک تعاونی در استان اصفهان تشکیل شده است

در یک سال گذشته هرسه روز یکبار یک تعاونی در  استان اصفهان  تشکیل شده است
استاندار اصفهان در آیین تجلیل از تعاونی های برتر و افتتاح همزمان 268 طرح تعاونی در سراسر کشور که به صورت ویدیو کنفرانسی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد اعلام کرد: در یک سال گذشته هرسه روز یکبار یک تعاونی در استان اصفهان تشکیل شده است.

دکتر عباس رضایی  در آئین تجلیل از تعاونی های برتر ملی و افتتاح همزمان 268 طرح تعاونی که به صورت ویدئو کنفرانسی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد؛ گفت: من از استان اصفهان  با بیش از 23 هزار شهید و پیشگام و همراه با نظام و انقلاب در همه عرصه ها هفته تعاون را به همه تعاون گران تبریک عرض می نمایم.

اصفهان رتبه اول کشوری در تعداد طرح های افتتاحی تعاون

وی ادامه داد:  از  268 طرح  افتتاحی، 52 طرح  مربوط به استان اصفهان می باشد. این عدد معادل 19.5درصد  کل  طرح های افتتاحی می باشد که مانند سه سال گذشته رتبه اول کشوری در تعداد طرح ها به استان اصفهان اختصاص یافته است.

 استاندار اصفهان در مورد تعداد اعضای تعاونی ها و میزان سرمایه گذاری این طرح ها گفت: این طرح ها 2 هزار و 750 عضو داشته و  مجموع سرمایه گذاری این طرح ها بالغ بر 122 میلیارد تومان  است که توانسته553  فرصت شغلی در سطح استان ایجاد کند.

رضایی افزود: در سرمایه گذاری این طرح ها سهم آورده مردم 110 میلیارد تومان یعنی بالغ بر  90 درصد سرمایه گذاری کل طرح ها است و مابقی تسهیلات  بوده است.

  وی همچنین گفت: ما در بخش تعاون بیش از 3 هزار و 400 تعاونی  در استان اصفهان داریم که اشتغالی بالغ بر 53 هزار و پانصد نفر را به خود  اختصاص داده است.

  استاندار اصفهان همچنین اظهار داشت: از هفته تعاون سال قبل تا هفته تعاون  امسال 121 شرکت تعانی ایجاد شده است. این آمار نشان دهنده ی این می باشد که هر سه روز یک تعاونی تشکیل شده است.

 رضایی در خصوص  کسب رتبه های علمی بخش تعاون استان اصفهان گفت: علاوه بر رتبه اول مقالات علمی مرتبط با بخش تعاون، رتبه دوم  تعداد تعاونی های توسعه و عمران شهری و رتبه اول سنجش دانش حقوقی تعاون را به خود اختصاص داده ایم.

در این مراسم که در شرکت تعاونی لوتوس ماشین آسیا واقع در شهرک صنعتی شهرستان نجف آباد برگزار شد  از "تعاونی کیا پلیمر آروند"  به عنوان تعاونی برتر ملی ، "تعاونی بهداشتی درمانی نسیم سلامت سپاهان" به عنوان تعاونی شایسته تقدیر ملی و 11 تعاونی برتر استانی و 7 تعاونی شایسته تقدیر استانی تجلیل شد.

برای دیدن گزارش تصویری تجلیل از تعاونی های برتر کلیک کنید

۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۱۹:۱۲
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید