اخبار

دیدار و گفتگوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با فرماندار شهرستان دهاقان

دیدار و گفتگوی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با فرماندار شهرستان دهاقان
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در سفر یک روزه به شهرستان دهاقان با فرماندار این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

کامران کلانی در این دیدار  با اشاره به نقاط قوت و ظرفیت های شهرستان دهاقان مسیر توسعه گلخانه ای در  این شهرستان با اصلاح  الگوی کشت گلخانه ای را اقدامی ارزشمند ارزیابی کرد و گردش مالی 300 میلیارد تومانی را رقمی قابل توجه در این رشته شغلی عنوان کرد.

 وی  در خصوص  موانع تولید داخلی گفت:  فقدان مهارت و عدم وجود نیروی کار ماهر در بخش صنعت و جامعه کار  و تولید یک معضل ملی است.

کلانی افزود: اغلب شهرستان ها که در مسیر توسعه هستند  مهمترین مساله شان کمبود نیروی  کار ماهر است که ناشی از  عدم برنامه ریزی در روش های آموزشی در گذشته است.

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان با اشاره به  اجرای طرح های به کارگیری  افراد تحصیل کرده در  محیط های کارگاهی گفت: در حوزه مهارت آموزی باید تصمیماتی در سطح کلان گرفته شود که آموزش از سیستم آموزش نظری خارج شده و افراد بتوانند به کسب تجربه در محیط کار واقعی بپردازند.

 این مقام مسئول در خصوص مبارزه با فساد گفت:  برای مبارزه با فساد باید نگاه علمی به  روش های ارائه خدمات به مردم داشته باشیم  چرا که در فرایند علمی شدن مبارزه با فساد  هم اتفاق خواهد افتاد.

 کلانی با اشاره به الکترونیکی شدن فرایند رسیدگی به دادخواست های کارگری و کارفرمایی گفت: راه اندازی سامانه جامع روابط کار اقدامی شایسته در راستای مبارزه با فساد بوده و با افزایش دانش نمایندگان کارگران و کارفرمایان و کارکنان و رفع مشکلات سامانه علاوه بر شفاف بودن روند رسیدگی ارائه خدمات به جامه مخاطب نیز به نحو مطلوب انجام خواهد شد.

در ادامه این جلسه سید علی سجادی فرماندار شهرستان دهاقان به تبیین فرصت ها و ظرفیت های شهرستان دهاقان در  ایجاد اشتغال پایدار و تولید داخلی پرداخت.

 

۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۶:۲۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید