اخبار

رئیس جدید شهرستان لنجان معرفی شد

رئیس جدید شهرستان  لنجان معرفی شد
طی مراسمی در فرمانداری شهرستان لنجان مهدی کریمی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان معرفی و از زحمات اکبر حصاری تقدیر و تشکر شد.

در مراسمی که در فرمانداری شهرستان لنجان و با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، فرماندار لنجان، بخشدار، شهردار و اعضاء شورای اسلامی زرین شهر، مدیران واحدهای اقتصادی و مسئولان منطقه برگزار شد مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان کارهای خوب انجام شده در شهرستان لنجان را نتیجه ارتباط مناسب با فرماندار، امام جمعه و نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی و تعاملات مناسب برقرار شده با سایر بخشها دانست و اضافه کرد: در دوره جدید تلاش می کنیم با انتخاب مدیران بومی و شایسته حداکثر تلاش برای تحقق شعار سال که توسط مقام معظم رهبری انتخاب شده را از خود نشان دهیم.
قادری از رئیس جدید شهرستان خواست تا با قوت، وقت گذاری و هماهنگی با مدیریت ارشد شهرستان حداکثر تلاش برای کاهش نرخ بیکاری در شهرستان و انجام مأموریتهای محوله داشته باشند.
در این مراسم از زحمات و تلاشهای هفت ساله اکبر حصاری تقدیر و تشکر شد و مهدی کریمی به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان معرفی شد.

تصاویری از این جلسه

۱۷ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید