اخبار

بازدید از شرکت های تعاونی نمونه شهرستان آران و بیدگل

بازدید از شرکت های تعاونی نمونه شهرستان آران و بیدگل
فرماندار، رییس و کارشناس تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از سه شرکت تعاونی نمونه و منتخب شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آران و بیدگل اسماعیل بایبوردی فرماندار، رییس و کارشناس تعاون اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از سه شرکت تعاونی بهداشتی درمانی کمیل کاشان، شرکت تعاونی مرغداری گوشتی مروارید و شرکتی تعاونی تکنو دام بعنوان شرکت تعاونی های نمونه و منتخب شهرستان بازدید و تقدیر بعمل آوردند.

در این بازدید حسن اربابی رییس اداره تعاون، کار  و رفاه اجتماعی شهرستان ضمن معرفی این سه شرکت تعاونی و نوع فعالیت آنان به این مهم اشاره نمودند که معرفی شرکت های تعاونی نمونه و موفق سبب الگو سازی و گسترش نگرش های عمومی نسبت به بخش تعاون می باشد.

وی در ادامه افزود: ثبت و راه اندازی و پیگیری پرونده های تسهیلات  تعاونی ها، در اولویت برنامه های این اداره قرار دارد .

آران2

بایبوردی نیز تعاون را بهترین الگوی اقتصاد مردم محور دانست و خاطر نشان کرد: اکنون نقش آنها بیش از هر زمان دیگر برجسته است و براین اساس باید از سوی مردم و مسئولان مورد حمایت قرار گیرند.

وی اظهار داشت:  ضرورت باور تعاون، فرهنگ کار جمعی در جامعه تصویب شود چرا که فعالیت در عرصه ی تعاون ،علاوه بر تاب آوری اقتصادی در شرایط اعمال تحریم ها با حاکم بودن روح جمعی سبب نقش آفرینی در پیشرفت کشور خواهد شد.

شهرستان آران و بیدگل دارای ۲۶۸شرکت تعاونی و در حال بهره برداری با فرصت شغلی ایجاد شده ۱۷۳۴ نفر و۴۰۹۸ نفر عضو شرکت های تعاونی و ۶۹۶۵۳ نفر اعضای تعاونی سهام عدالت می باشد.

آران

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۳۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید