اخبار

دیدار رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با امام جمعه شهرستان

دیدار رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی آران و بیدگل با امام جمعه شهرستان
به مناسبت گرامیداشت هفته تعاون رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه تعدادی از کارشناسان این اداره و برخی از مدیران عامل محترم تعاونی های شهرستان با امام جمعه محترم آران و بیدگل حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سلیمانی دیدار کردند.

در این دیدار ابتدا رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان با اشاره به اهمیت بخش تعاون در آموزه های دینی و اسلامی و نقش آن در توسعه اقتصادی کشور اظهار داشت: همفکری، همدلی و داشتن روحیه تعاون می تواندکمک شایانی به پیشرفت اقتصادی کشور کند.

وی در ادامه ضمن ارائه آمار و عملکرد بخش تعاون در شهرستان به تشریح  برنامه های اجرا شده گرامیداشت هفته تعاون سالجاری از جمله بازدید از تعاونیهای نمونه و طرح های تعاونی افتتاح شده، در هفته مذکورپرداخت.

سپس حجت الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام جمعه آران و بیدگل ضمن عرض تسلیت ایام ماه صفر  و همچنین تبریک هفته تعاون  و تقدیر از تلاشگران عرصه تعاون  گفت: در بخش تعاون باید  فرهنگ سازی به صورت جدی پیگیری شود تا در سایه گسترش و توسعه فرهنگ تعاونی توسعه عدالت اجتماعی نیر محقق شود . وی افزود: برای تحقق این امر باید از ظرفیت مراکزی مانند دانشگاهها، حوزه های علمیه و مساجد و روحانیون استفاده کرد .

امام جمعه آران و بیدگل ادامه داد: در حل مشکلات تعاونی ها ابتدا باید آسیب شناسی انجام شود و نقش پژوهش و ایده های نوین در تشکیل و توسعه تعاونی ها مد نظر قرار گیرد و نهایتاً ضمن شفاف سازی  و نظارت بر عملکرد تعاونی ها همه ی اعضای تعاونی ها باید در جریان تمام امور تعاونی خود قرار بگیرند.

در این دیدار 4 نفر از مدیران عامل محترم تعاونی های نمونه شهرستان ضمن بیان فعالیت ها، مسائل و مشکلات حوزه فعالیت خود خواستار توجه بیشتر مسئولان و رسیدگی به این مشکلات شدند.

دیدار با امام جمعه آران2

 

۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ۱۱:۵۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید