اخبار

رئیس جدید شهرستان فلاورجان معرفی شد

رئیس جدید شهرستان فلاورجان معرفی شد
طی مراسمی در فرمانداری شهرستان لنجان اکبر حصاری به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان فلاورجان معرفی و از زحمات علی بازگیر تقدیر و تشکر شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در این مراسم  با اشاره به انتخاب شعار  تولید ملی حمایت از کار و سرمایه ایرانی گفت نقش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این برنامه کلیدی است. وی ابراز امیدواری کرد با همدلی، وحدت و مشارکت جمعی  با تحقق این شعار شاهد اقتدار بیشتر نظام در سطح داخل و خارج باشیم .

غلامعلی قادری با تشریح عملکرد اداره کل در بخش اشتغال در سال گذشته گفت: تعهد اشتغال استان در سال 89 هشتاد هزار نفر سهم تعهد اشتغال در استان  بوده است و در سال 90 این عدد به 128 هزار نفر  افزایش یافت که این به معنای رشد 223 درصدی تعهد اشتغال در استان  می باشد که با همت همهْ عوامل ذیربط در استان افزون بر 270 درصد محقق شده است.

وی  همچنین با اشاره به رشد 123 درصدی آمار اشتغال شهرستان فلاورجان در سال گذشته افزود: در حوزه مشاغل خانگی در این شهرستان افزون بر 9 میلیارد ریال اعتبارات توزیع شد و امیدواریم با رفع برخی از مشکلات در این شهرستان امکان توزیع بخش بیشتری از اعتبارات فراهم گردد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تحقق شعار  سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی را در گرو  حفظ روحیه جهادی همراه با خلاقیت و نوآوری دانست و  خدمت به محرومان و مستضعفین در قالب ارائه خدمات بهتر همراه با برخورد خوب و منطقی با ارباب رجوع را از اولویت های اداره کل در سال 91 برشمرد.

در این مراسم همت الله مؤمنی فرماندار شهرستان فلاورجان نیز  در سخنانی با اشاره به ظرفیت ها ی شهرستان اجرای  114 درصدی تعهد اشتغال را در این  شهرستان  با وجود برخی از مشکلات از جمله عدم وجود زمین برای مسکن و واحدهای صنعتی از افتخارات شهرستان دانست و ابراز امیدواری کرد با تعاملات بیشتر در سال جاری امکان موفقیت های بیشتر در شهرستان فلاورجان  ایجاد شود.

در این مراسم از زحمات و تلاشهای علی بازگیر تقدیر و تشکر شد و اکبر حصاری  به عنوان سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لنجان معرفی شد.
۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید