اخبار

نشست صمیمی مدیرکل و فرزندان شاهد شاغل در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان

نشست صمیمی مدیرکل و فرزندان شاهد شاغل در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان
به مناسبت هفته دفاع مقدس مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان به صورت وبیناری با فرزندان شاهد شاغل در این اداره کل دیدار و گفتگو کرد.

کامران کلانی در این جلسه ضمن تبریک هفته دفاع  مقدس، با بیان اینکه رزمندگان  جهاد گران، ایثارگران و آزادگان مظهر  رشادت، تدبیر  و اصالت پایداری ایران هستند یاد آنها را گرامی داشت.

 وی با اشاره به تاریخچه جنگ و آغاز آن در 31 شهریور سال  1359 گفت:  استقامت مردم و رزمندگان  پس از هشت سال دفاع غیورانه از خاک میهن، حماسه ای جاودان آفریدند و دنیا متوجه ارزش کار  ملت ایران شد.

کلانی با بیان اینکه ما باید قدردان داشته هایمان باشیم افزود: ایثارگران و خانواده های آنان  ارزشمند ترین سرمایه های کشور هستند و  وظیفه همه ماست که از این سرمایه عظیم و معنوی با جان و دل صیانت کنیم.

این مقام مسئول  در ادامه گفت: زمانی که  مجاهدت ایثارگران فراموش شود جامعه به سمت  به سمت فسادهای  اقتصادی و اجتماعی کشیده می شود .

 وی ضمن قدردانی از حضور فرزندان شهدا در این جلسه گفت:   فضای گفتگوی کارکنان  و ارباب رجوع  باید باز باشد و  در این جلسات علاوه بر یادبود شهدای گرانقدر،  لازم است  ایثارگران در راستای  ارتقای سازمان هرگونه پیشنهاد و انتقادی را ارائه نمایند .

کلانی اصلاح ساختار بودجه ای  اداره را از اقدامات مهم  سال جاری عنوان کرد و  افزود:  مناسب سازی ساختمان اداره شهرستان  اصفهان و تقسیم اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اصفهان به دو اداره برای  کاهش فشار کاری همکاران  و ارتقای سطح پاسخگویی و ارائه خدمات به ارباب رجوع  در دستور کار قرار دارد.

  احمدرضا پرنده مدیر امور اجتماعی اداره کل نیز ضمن تشکر از حمایت های مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اجرای برنامه های هفته دفاع مقدس گفت: صبر و استقامت خانواده‌های معظم شهدای والامقام یک الگوی فراموش‌نشدنی برای ملت ایران اسلامی است.

در ادامه این جلسه محمد شریفی مسئول امور ایثار گران  ضمن ارائه آماری از تعداد ایثارگران و فرزندان شهدای شاغل در  ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی،   به تبیین توانمندی ها و ظرفیت  ایثارگران  در  انجام  امور محوله پرداخت.

 در ادامه این  نشست صمیمی فرزندان شهدا  به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

هربار با شنیدن اختلاس و فساد در جامعه دوباره عزادار می شویم

 فرزند شهید کیانی گفت: هربار اخبار اختلاس و فساد در جامعه بروز می کند من گریه میکنم و دوباره عزاردار پدرم می شوم  چرا که عزت، سربلندی و افتخار این نظام مدیون خون شهدا، فداکاری و گذشت آنان و خانواده شهدا است و خیانت به خون شهدا به هر نحوی که صورت گیرد قابل قبول و گذشت نیست.

روحیه ایثار و اقتدارو شجاعت پدرم الگوی رفتاری من در زندگی است

 فرزند شهید امتی با بیان اینکه پدرم در دوران نوجوانی فردی  دانا و امین در  خاندان بوده  میگفت: پدر من در شجاعت  و عدالت محوری از همان دوران نوجوانی در بین خاندان خود معروف بوده و الگوی رفتاری من در زندگی پدرم است.

شهدا هم علایق و وابستگی هایی به اندازه  خود ما داشتند

 فرزند شهید حشمت با بیان خاطراتی از پدر خود گفت:  شهدا هم از جنس همین مردم عادی بوده اند، علایق و وابستگی هایی  به خانواده و شهر خود داشته اند ولی  روحیه ایثار آن ها بیشتر بوده است.

در ادامه حسن اربابی از آران و بیدگل، احسان رضایی از فلاورجان، زهرا طنازی و سایر کارکنان فرزند شاهد  ضمن تشکر از برگزاری این جلسه، تداوم برگزاری این نشست ها را خواستار شدند.

همچنین هاشم جعفر علی جانباز و آزاده اداره کل دو قطعه از سروده های خود در باب دفاع مقدس  را خواند

  این جلسه با حضور  احمدرضا پرنده مدیر اجتماعی، روح الامین امیری سرپرست مدیریت تعاون،  محمد شریفی مسئول امور ایثارگران ، کمال مستاجران مسئول بسیج اداره کل،  ایمان محبی سرپرست روابط عمومی و فرزندان شهدای  اداره کل و اداره شهرستان اصفهان برگزار شد و  فرزندا ن شهدای سایر ادارات نیز به صورت  وبیناری در این  جلسه  حضور داشتند.

 در پایان جلسه با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از دونفر ازآزادگان اداره کل و فرزندان شاهد شاغل قدردانی شد.

۶ مهر ۱۴۰۰ ۱۴:۱۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید