اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل

برگزاری کارگاه آموزشی  آشنایی با اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل
اولین کارگاه آموزشی آشنایی با اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل به همت اتاق تعاون استان اصفهان و با همکاری پژوهشکده مهندسی شاخص پژوه ویژه مدیران تعاونی های مسکن در محل اتاق تعاون برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان حبیب ا... بهرامی دبیر اتاق تعاون گفت: با تصویب سند چشم انداز و قانون برنامه چهارم که در بند 11 از ماده 121 آن مطالعه و اجرای طرحهای پدافند غیرعامل در طرحها و تأسیسات حیاتی، حساس و مهم به دستگاههای اجرایی تکلیف شد، توجه ساختاری به موضوع پدافند غیرعامل در دستگاههای اجرایی شکل گرفت و اتاق تعاون نیز با توجه به مأموریت مذکور و به لحاظ جایگاه تعاونی های مسکن در تهیه و تأمین واحدهای مسکونی و لزوم رعایت اصول پدافند غیرعامل در طراحی و ساخت واحدهای یاد شده مقرر نمود یک کارگاه آموزشی ویژه مدیران تعاونی های مسکن برگزار گردد.

 لذا با همکاری موسسه شاخص پژوه، کارگاه آموزشی با سخنرانی دکتر محمود زاده از اساتید دانشگاه با عنوان آشنایی با اصول و مفاهیم پدافند غیر عامل برگزار گردید. در این جلسه ضمن ارائه تعاریف و اصطلاحات و اقدامات اساسی مورد نیاز در طراحی پدافند غیر عامل، مباحث تخصصی ویژه تعاونی های مسکن با ارائه کلیپ و فیلم های آموزشی ارائه و در پایان به سئوالات حاضرین پاسخ داده شد.
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۲۰:۰۱
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید