اخبار

کمیته کار، تولید و تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهه فجر به عنوان دستگاه برتر استان شناخته شد

کمیته کار، تولید و تعاون  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در دهه فجر به عنوان دستگاه برتر استان شناخته شد
کمیته کارگری که در قالب کمیته کار و تولید و تعاون فعالیت کرد در همایش تجلیل از دست‌اندرکاران برگزاری مراسم دهه فجر انقلاب اسلامی استان به عنوان کمیته برتر شناخته شد

در مراسمی که در سالن اجتماعات صداوسیمای مرکز استان اصفهان برگزار شد، از فعالیت‌های مسوولان و دست‌اندرکاران برگزاری مراسم دهه مبارک فجر استان در سال ۹۰ تجلیل به عمل آمد.

بنابراین گزارش کمیته کارگری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ستاد دههْ فجر که در سال جاری با توجه به ادغام وزارتخانه های تعاون، کار و امور اجتماعی رفاه و تأمین اجتماعی در قالب کمیته کار و تولید و تعاون فعالیت کرد به عنوان دستگاه برتر استان در این زمینه معرفی شد.

کمیته امنیت استانداری، کمیته پروژه‌های استانداری، کمیته بسیج سپاه صاحب‌الزمان و کمیته روستایی و عشایری سازمان جهاد کشاورزی نیز در این بخش موفق به کسب رتبه‌های بعدی شدند.

همچنین در کمیته قرآن، انجمن‌ها، هیأت و کانون‌های  مساجد اداره کل تبلیغات اسلامی، در کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی صدا و سیمای مرکز اصفهان، در کمیته ادیان الهی دفتر تبلیغات اسلامی و در کمیته نمایشگاه‌ها شرکت‌بین‌المللی نمایشگاه‌های استان رتبه‌های برتر را به خود اختصاص دادند.

این همایش همچنین از مسوولان ستادهای برگزاری مراسم دهه مبارک فجر در شهرستان‌های لنجان، نجف‌آباد، دهاقان، فلاورجان، تیران و کرون، شاهین‌شهر، شهرضا، کاشان، آران و بیدگل و گلپایگان تجلیل به عمل آورد.

تجلیل از مسوولان روابط عمومی دستگاه‌های برتر برگزاری مراسم دهه مبارک فجر در سال ۹۰ نیز از دیگر بخش های این همایش بود که در این زمینه روابط عمومی شهرداری اصفهان، برق شهرستان اصفهان، بنیاد شهید و امور ایثارگران، اداره اصناف، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، سرپرستی بانک مسکن اصفهان و توزیع برق استان اصفهان حایز رتبه‌های برتر شدند.

گفتنی است در این مراسم برای اولین بار از مساجد و مدارس نمونه و همچنین مسوولان برگزاری این مراسم در دورترین روستاهای استان نیز تجلیل به عمل آمد.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۴:۳۶
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید