اخبار

نشست سرپرست نمایندگی بویین و میاندشت با روسای ادارات بهزیستی و آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به منظور برنامه ریزی

نشست  سرپرست نمایندگی بویین و میاندشت با روسای ادارات بهزیستی و آموزش فنی و حرفه ای شهرستان به منظور برنامه ریزی
جلسه سرپرست نمایندگی بویین و میاندشت با روسای ادارات بهزیستی و آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در راستای گسترش کسب و کار تعاونی در این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه که به منظور اجرایی کردن تفاهمنامه همکاری معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان آموزش فنی و حرفه ای در شهرستان بویین و میاندشت برگزار شد؛ حجت اله یسلیانی سرپرست نمایندگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با اشاره به تفاهم نامه مذکور  بر استفاده  از کلیه ظرفیت ها و امکانات موجود طرفین به منظور حمایت از تعاونی ها تاکید کرد.

 وی با اشاره به لزوم بسترسازی برای توسعه کسب و کارهای تعاونی در خصوص حمایت از ایجاد مراکز نوآوری و تشکیل تعاونی های دانش بنیان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای و همچنین حمایت از توانیابان و زنان سرپرست خانوار توسط طرفین توضیح داد.

در ادامه سرپرست مرکز فنی و حرفه ای  و رئیس اداره بهزیستی بویین و میاندشت آمادگی خود را به منظور اجرایی نمودن مفاد تفاهمنامه در شهرستان اعلام کردند.

شایان ذکر است آشنایی زنان سرپرست خانوار با مزایا و نحوه تشکیل شرکت تعاونی بررسی امکان تشکیل شرکت تعاونی و راه اندازی مرکز نوآوری بخش تعاون در سازمان فنی و حرفه ای، معرفی زنان سرپرست خانوار و برگزاری جلسه آموزشیویژه این افراد از مصوبات این جلسه بوده است.

 

 

 

۸ آبان ۱۴۰۰ ۱۳:۲۷
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید