اخبار

تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید

تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید
مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان از تمدید مهلت ثبت نام در جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید خبر داد.

احمدرضا پرنده با اعلام این خبر توضیح داد:  با توجه به استقبال جامعه کارگری و به منظور جلب مشارکت حداکثری ذینفعان و فرصت سازی برای شناسایی گروه هدف در کشور، زمان ثبت‌نام متقاضیان و گروه‌های هدف جشنواره تا 12 آذر سال 1400 تمدید شد.

 وی افزود: کارگران، گروه‌های کار و واحدهای اقتصادی، میتوانند  با مراجعه به سامانه جشنواره به نشانیhttp://emtenan.mcls.gov.ir  با ثبت مشخصات شخصی و تکمیل اطلاعات و بارگذاری مدارک و مستندات لازم، در فرآیند انتخاب جشنواره امتنان قرار گیرند.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در خصوص میزان مشارکت جامعه کار و تولید اصفهان در جشنواره امتنان گفت: طبق آخرین گزارش از سامانه جشنواره تاکنون  3124 ثبت نامی قابل داوری داشته ایم که از این تعداد 212 متقاضی در بخش کشاورزی 1674متقاضی در بخش صنعت 1146 ثبت نام کننده در بخش خدمات و 92 واحد متقاضی برای واحد نمونه حضور داشتند در کل 2445 مرد و 679 زن در سامانه ثبت نام کرده اند .

وی یادآور شد: فرهنگ‌سازی، تشویق و تقویت روحیه کار و تلاش در نیروهای مولد، متخصص، مخترع و مبتکر کشور، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای تبادل و به اشتراک گذاری اطلاعات، تجارب، دانش و مهارت های علمی و تجربی در جامعه کار و تولید، تشویق جامعه کار و تولید به بهره گیری از الگوی ایرانی- اسلامی کار، تکریم و تجلیل از فعالان و نخبگان عرصه کار و تولید ازاهداف برگزاری این جشنواره است.
شایان ذکر است در یکی از روزهای هفته کارگر (5 الی 12 اردیبهشت ماه) از برگزیدگان استانی و ملی جامعه کار و تولید در سال 1401، تجلیل خواهد شد.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۱:۳۴
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید