اخبار

دولت باید فرش قرمز مقابل کار آفرینان و صنعتگران پهن کند.

دولت باید فرش قرمز مقابل کار آفرینان و صنعتگران پهن کند.
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان گفت: دولت باید فرش قرمز مقابل کار آفرینان و صنعتگران پهن کند. برهمین اساس بنده کار آفرینان را به عنوان مولد ثروت برای کشور تلقی می‌کنم.

کامران کلانی در اختتامیه هفته کار آفرینی با رویکرد تحولات دیجیتال و دوران پسا کرونا اظهار کرد: تا پایان سال ۹۸ یک کافه کارآفرینی و یک فضای کار اشتراکی در این استان وجود داشت که این تعداد تا پایان شهریور امسال به ۶ کافه کارآفرینی و هفت فضای کار اشتراکی رسیده است.

وی ادامه داد: تعداد شتاب‌دهنده‌های حوزه کارآفرینی در استان هم یک مورد بود که در زمان حاضر به سه شتاب‌دهنده ارتقا پیداکرده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان اظهار داشت: سعی ما بر این است که این فضاها را گسترش دهیم و زیست‌بوم و اجزا زیست‌بوم را تقویت و قوی کنیم.

وی اضافه کرد: دولت وظیفه تسهیلگری در صدور مجوزها و ایجاد زمینه مناسب برای فعالیت آسان کارآفرینان را دارد که این امر در استان به‌خوبی مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

کلانی بابیان اینکه هفته جهانی کارآفرینی را پشت سر گذاشتیم خاطرنشان کرد: برنامه هفته کارآفرینی استان امسال به‌طور کامل توسط کانون کارآفرینی اصفهان اجرایی شد.

وی بیان کرد: سعی ما بر این است که در راستای فرهنگ‌سازی در حوزه کارآفرینی اقدامات اساسی را در استان انجام دهیم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان افزود: کانون کارآفرینی استان اصفهان در حال شناسایی کارآفرینان جوان است و به‌زودی دفاتر شهرستانی کانون کارآفرینی در استان راه‌اندازی خواهد شد.

وی گفت: برای اولین بار در استان اصفهان مراسم اختتامیه هفته کارآفرینی را با رویکرد تحولات دیجیتال و دوران پسا کرونا  با هدف قدر دانی از کارآفرینان و افرادی که با شجاعت، خلاقیت، نوآوری، ابتکار و دانش به‌عنوان آینده‌سازان فردای شهر، استان و کشورمان فعالیت می‌کنند برگزار شد.

کلانی اظهار داشت: بزرگ‌ترین استارت‌آپ ویدئو کشور به‌زودی با مساحتی بالغ‌بر ۲ هزار مترمربع در مجموعه سیتی سنتر اصفهان راه‌اندازی خواهد شد.

آیین اختتامیه هفته کارآفرینی با رویکرد تحولات دیجیتال و دوران بسا کرونا روز چهارشنبه با حضور  تعدادی از مدیران و کارآفرینان استان در سالن پردیس سینمایی سیتی سنتر اصفهان برگزار شد.

به گزارش ایرنا، هرسال هم‌زمان با هفته جهانی کارآفرینی مصادف با ۱۷ الی ۲۳ آبان، مدیریت کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اصفهان با همکاری کانون کارآفرینی استان و مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی سراسر استان رویدادها و برنامه‌های متعددی را برگزار می‌کند.

امسال مطابق با روزشمار این هفته بیش از ۲۰۰ رویداد در سراسر استان در حال برگزاری است.

۲۹ آبان ۱۴۰۰ ۱۷:۲۵
روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان |
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید